Frida

Frida
Nimi:Frida
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS !

 

 

FRIDA OOTAB OMA ESIMEST KODU

Frida on omapärane, umbes kaheaastane kassineiu. Fridal pole mitte kunagi oma kodu olnud. Tal pole olnud päris oma söögikaussi, ega ka oma sooja ja pehmet pesa, kus lihtsalt lõõgastuda. Need asjad ei olegi nii olulised, sest kõige rohkem igatseb Frida endale sõpra. Seda hella ja head ja kannatlikku inimest, kes võidaks ta usalduse.

Praegu tunneb Frida end täitsa üksikuna, ta kardab kedagi endale liialt lähedale lasta. Sellest hoolimata armastab see neljajalgne tegelane sulepulgaga mängida. Seda värvilist ja lendlevat saaki võiks lõputult taga ajada!

Kui leiad, et Sul oleks piisavalt aega Frida jaoks, et tema usaldust võita ning inimesega harjutamisega veidi vaeva näha, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik  ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Frida on siiani hirmul ning inimese vastu umbusklik.  Harjumiseks on talle palju-palju rohkem aega vaja anda. Kuid meie oleme arvamusel, et ka sellest armsast karvakerast saab rahuliku nurrulooma välja võluda küll.

Kiisuga tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkekott.

Oma  senise elu elas Frida Pärnus. Kes siis ei tahaks suvel suvepealinnas peesitada! Elu oli täitsa hea seal. Neil oli oma vana kuurialune, kuhu varju pugeda ja toidupalukesi oli aeg-ajalt ikka leida. Siis tulid aga talvekülmad ning inimesi ja seega ka toidupalukesi oli hoopistükkis vähem. Ka kuurilobudik ei pakkunud enam väga sooja, sest tuul puhus halastamatult igast praost sisse. Hädas kasse märkasid head inimesed ning vaprad pealehakkajad, hakkasid kasse püügipuuri meelitama.  See ei olnudki nii kerge tegevus, sest kuurikassid olid ikka väga arglikud ning ei julgenud isegi söögi nimel puuri astuda.

Üks esimesi, kes kätte saadi oligi Frida. Samal päeval sõitis kassike kohe Tallinnasse hoiukoju, kus ta oli nii kaua, et vaktsiin kinnistuks. Praeguseks on Frida kolinud Pesaleidja kassituppa, kus ta küll eriti kauaks peatuma ei tahaks jääda. Hea oleks ruttu oma hea kodu leida ja seal vaikselt inimesega harjuma hakata.