Gaius

Gaius
Nimi:Gaius
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

SÕBRALIK KOLOONIAKASS GAIUS OTSIB ARMASTAVAT KODU!

Gaius pärineb väikesesest külast, kus on juba mõnda aega olnud üks kassikoloonia, millega vabatahtlikud jõudumööda tegelevad. Paljud kassidest on juba lõigatud ja kiibistatud, neil on toitja ja nad ootavad järjekorras, millal saaks sooja kassituppa, kuid kuna paratamatult ei ole ka need seinad kummist, siis on pooled kolooniakassid veel tänaval ja vähehaaval sigineb jälle uusi juurde... Ka väike, tollal umbes kuuekuune kiisupoiss leidis endale uued seltsilised novembris, ta oli väga hirmul ja kartis inimest.

Kuna vahepeal ühines kolooniaga ka veel kaks täiskasvanud isast kassi, siis oli vaja kiisupoiss sealt seltskonnast kiiresti ära toimetada, ei olnud enam aega järjekorras oodata. Gaius on tänu hoiukoju kolimisele muutunud sõbralikuks kiisuks, kes juba pärast paari päeva hoiukodus viibimist lubas ennast silitada ja nurr tuli ka juba välja.

Ta on imeilus poiss, nagu juureolevalt pildilt näha. Ta triibuline kasukas on siidpehme - igaühel sellist ei ole...
Kiisu on küll praegu üksi puuris, aga juba ta mängib seal üksinda mänguasjadega.

Gaius on kastreeritud ja saab kiibi ja passi. Seega on ta valmis juba veebruari lõpus oma päriskoju minema.

Kaasavaraks saab väikese kinkekoti ProPlanilt.

Kui soovid armsa Gaiusega kohtuda, siis täida meie loomasoovija küsimustik siinsamas kodulehel ning Gaiuse hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust.