Galax

Galax
Nimi:Galax
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSIPOISS GALAX OOTAB OMA KODU JUBA 3 AASTAT!

Jah, tal on Pesaleidjas parem kui tänaval, sest siin on peavari, madratsid, toit. Samuti pakutakse mõnikord pasteeti eriti laisas poosis:) Aga sellest on möödunud juba 3 aastat, kui Galax Pesaleidjas oma sõpra ja kodu ootab. Praegu vaevab tema väikest südant mure, kas ta ongi määratud jääma kassitoa kassiks? Võluks inimesi ometi see imekaunis mustvalge kasukas, tore mäng ja intelligentne pilk! Paidega on Galaxil nii, et vorst vorsti vastu:): sina annad konservi, mina luban pai teha. 

6-aastane Galax torkab oma graatsilise hoiakuga kohe silma. Galax elas enne Pesaleidja kassituppa kolimist mõne aja hoiukodus, kus ta sai aru sellest, kui mugav võib olla kodukassi elu. Galax on loomult uudishimulik. Mäng paelub teda ja harilikult on kassipoisil tuju selline, et ta ei lase kaks korda kutsuda, kui võtta välja sule- või palliritv. Vahele väike lebohetk...... ja mäng läheb jälle lahti. Mingi väike reserveeritus on Galaxis säilinud, kuid maiuse ja konserviga saab Galaxi südant võluda. Teiste kassidega saab Galax hästi läbi. Ta vajaks mõnusat kodu, kus omas rütmis kohaneda ja tõeliseks paikassiks areneda. Andke ainult aega, natuke aega ja küll kannatlikkus saab väärilise tasu. 

Galaxil on tehtud kõik vajalikud protseduurid. Sellel suurel ja saledal kassiisandal on võluv lühikarvaline mustvalge kasukas, pikk saba, ilmekas nägu. Kui tahaksid Galaxile oma südame ja kodu pakkuda, siis klõpsa nuppu "Soovin seda loomakest" ja Pesaleidja võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!