Galax

Galax
Nimi:Galax
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SEIKLUSLIK GALAX OTSIB OMA PESA!

Galax on noorepoolne kassiisand, kes eksis püügipuuri Põltsamaal, kui ta oma igapäevaseid kassiasju ajas. Sellel hetkel arvas ta, et nüüd on lõpp, kuid meie ju teame, et parem elu on tal alles ees. Pesaleidjasse jõudis Galax 2021. a kevadel Viljandi varjupaiga kaudu. Praegu vaevab tema väikest südant mure, kas ta ongi määratud jääma kassitoa seinte vahele? Võluks inimesi ometi see imekaunis mustvalge kasukas ja intelligentne pilk! Galax torkab oma graatsilise hoiakuga kohe silma.

Galax elas enne Pesaleidja kassituppa kolimist mõne aja ka hoiukodus, kus ta sai aru sellest, kui mugav võib olla kodukassi elu. Galax on loomult uudishimulik. Mäng on teda alati paelunud ja harilikult on poisil tuju selline, et ta ei lase kaks korda kutsuda, kui võetakse välja sule- või palliritv. Vt Galaxit in action. Mingi väike reserveeritus on Galaxis säilinud, kuid see kassipoiss laseb sageli pärast maiust oma kõhtu sügada, kohe mõned korrad ja veidi ehmunult:) Maiusega saab Galaxi südant pehmendada, sest ta on alati valmis lakkuma maiust näpu otsast. Teiste kassidega saab Galax hästi läbi. Ta vajaks mõnusat kodu, kus omas rütmis kohaneda ja paikassiks areneda. Andke ainult aega, natuke aega ja küll kannatlikkus saab väärilise tasu. 

Galax on sündinud 2018. aastal ning tal on tehtud kõik vajalikud protseduurid. Sellel suurel ja saledal kassiisandal on võluv lühikarvaline mustvalge kasukas, pikk saba, ilmekas nägu. Kui tahaksid Galaxile oma südame ja kodu pakkuda, siis klõpsa nuppu "Soovin seda loomakest" ja Pesaleidja võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!