Galax

Galax
Nimi:Galax
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

GALAX OTSIB ENDALE MÄNGUSÕPRA

Galax on 5-aastane kassipoiss, kes eksis püügipuuri Põltsamaal, kui ta oma igapäevaseid kassiasju ajas. Sellel hetkel arvas ta, et nüüd on lõpp, kuid meie ju teame, et nüüd on tal parem: konserv ning paid ja puha. Pesaleidjasse jõudis Galax 2021. a kevadel Viljandi varjupaiga kaudu. Praegu vaevab tema väikest südant mure, kas ta ongi määratud jääma kassitoa kassiks? Võluks inimesi ometi see imekaunis mustvalge kasukas, tore mäng ja intelligentne pilk! Galax torkab oma graatsilise hoiakuga kohe silma. 

Galax elas enne Pesaleidja kassituppa kolimist mõne aja ka hoiukodus, kus ta sai aru sellest, kui mugav võib olla kodukassi elu. Galax on loomult uudishimulik. Mäng on teda alati paelunud ja harilikult on poisil tuju selline, et ta ei lase kaks korda kutsuda, kui võetakse välja sule- või palliritv. Vt Galaxit in action. Mingi väike reserveeritus on Galaxis säilinud, kuid maiuse ja konserviga saab Galaxi südant võluda. Teiste kassidega saab Galax hästi läbi. Ta vajaks mõnusat kodu, kus omas rütmis kohaneda ja tõeliseks paikassiks areneda. Andke ainult aega, natuke aega ja küll kannatlikkus saab väärilise tasu. 

Galaxil on tehtud kõik vajalikud protseduurid. Sellel suurel ja saledal kassiisandal on võluv lühikarvaline mustvalge kasukas, pikk saba, ilmekas nägu. Kui tahaksid Galaxile oma südame ja kodu pakkuda, siis klõpsa nuppu "Soovin seda loomakest" ja Pesaleidja võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!