Garfield

Garfield
Nimi:Garfield
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARGLIK GARFIELD OTSIB SÕPRA

Garfield on sündinud 2020.aastal ja saabus Pesaleidjasse koos sõbranna Susannaga Narva Loomakaitsest 1.aprillil 2023. Tegu on pehme sõbraliku loomuga oranžika kiisuga. Hetkel on ta tagasihoidlik ja peidab ennast kratsipuude taga, aga rahulikult lähenedes laseb endale pai ilusti teha ning mänguasja vastu tekkis tal samuti huvi, aga suures toas teiste kasside seas ei julge ta nii väga mängida. Ta on veidi häiritud nii paljude teiste kassidega koos elamisest. Garfield vajab kindlasti kannatlikku, rahulikku ja armastavat pere, kus ta ei pea teiste kassidega konkureerima.

Üritame teha ta elu võimalikult mõnusaks meie Pesaleidja kassitoas ja pakkuda talle kõike milleks võimelised oleme. Garfield on kastreeritud, kiibistatud ning saanud vajalikud vaktsiinid ja parasiiditõrjed.

Kui sina soovid pakkuda Garfieldile kõige paremat kodu, kus ta saab stressivabalt inimest õppida aina rohkem armastama, siis klõpsa nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST", tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik.