Ginger

Ginger
Nimi:Ginger
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS GINGER OTSIB OMA INIMEST!

Noor kiisuhärra on sündinud 06.07.2018. Pesaleidjasse jõudis see imeilus kassipoiss 4 käppa MTÜst.

Kui oled unistanud ühest rahulikust kassikesest, siis see punase kasukaga tegelane on ideaalne. Armas kassipoiss vajab rohkesti kannatlikkust ja aega. Hoiukodus elamine on ka tema näitel taaskord kinnitanud fakti, et ka väga arg kass suudab ajapikku oma kaitseseisundist välja tulla, aga seda omas tempos.

Gingeri parem silm vaatab natukene kõõrdi. Kassikest ennast see ei sega ega põhjusta talle ka mingeid vaevusi. Poiss ei ole pealetükkiv, ta on endiselt üsna arakene, aga kuri ta ei ole. Kui õnnestub kõhu alt sügada, siis see meeldib sedavõrd, et kõik käpad sirutatakse pikaks ja rullitakse ennast seljal edasi ja tagasi.Talle meeldib inimest distantsilt jälgida, sest see tundub turvaline. Levinud kassitempe Ginger ei tee. Ta ei roni mööda kardinaid lae alla ega riku küünte teritamisega diivanit. Ta armastab pisikesi pallikesi ja hiirekesi- nendega mängides meenutab ta aeg-ajalt pigem konna kui kassi. Otseloomulikult on ka sulepulk teemaks. Tualeti kasutamise kombed on poisil kenasti käpas. Isu on loomakesel hea- lisaks krõbinate nosimisele ei ütle ta ka ära, kui pakud talle maiustamiseks konservi.

Gingeril avastati poolteist aastat tagasi kuiv FIP, mis oli aastaid tagasi Eestis veel ravimatu haigus, kuid tänasel päeval on võimalik seda ravida. Ginger oli üks Pesaleidja esimestest kassidest, kes sai FIPi vastu ravi. Ravi oli edukas ja kuuri lõpuks Ginger tunnistati terveks, kuid stressirohkes olukorras võib FIP tagasi tulla.

Täida ankeet ja sinuga võetakse ühendust!