Ginger

Ginger
Nimi:Ginger
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS GINGER OTSIB OMA INIMEST!

Noor kiisuhärra on sündinud 06.07.2018. Pesaleidjasse jõudis see imeilus kassipoiss 4 käppa MTÜst.

Ei saa tähelepanuta jätta, et kassikesele on vinge nimi antud. Usutakse, et ingveri regulaarne tarvitamine tagab pika eluea. Ingver oli eksootiline luksuskaup, mille eest maksid rikkad väga kõrget hinda. Meie Ginger on küll luksusliku väljanägemisega kass, aga tema endale saamiseks ei pea kogu varandust mängu panema.

Ginger on valmis kolima ning küsib lootusrikkalt, et kas oled see Sina, kes talle lõputut armastust ning kodusoojust pakkuda soovib? Kui oled unistanud ühest rahulikust kassikesest, siis see punase kasukaga tegelane on ideaalne. Kui tunned, et just Ginger võib olla see karvapall, kes Sinu koju kolib, siis võta palun julgesti ühendust! Kingi talle kindlus, et ka temal on oma turvapaik, kus saab rahulikult kiirustamata julgust koguda ja omaks saada. See armas kassipoiss vajab rohkesti kannatlikkust ja aega. Viimased pool aastat on ka tema näitel taaskord kinnitanud fakti, et ka väga arg kass suudab ajapikku oma kaitseseisundist välja tulla. Tänaseks on poiss väga suure arengu teinud ning jätkab väga edukalt sellel teekonnal.

Gingeri pilgu teeb meie meelest eriliseks see, et tema parem silm vaatab natukene kõõrdi. Kassikest ennast see ei sega ega põhjusta talle ka mingeid vaevusi, küll aga on see huvitav pilgupüüdja kahejalgsetele. Muide, talle meeldib silmside, ta puurib sind oma suurte ilmekate silmadega nagu röntgenkiir. Majesteetliku välimusega kaslane, kes kõndides ja sirutades muutub lõvipoisiks. Seda vaatepilti võibki imetlema jääda.

Poiss ei ole pealetükkiv, ta on tagasihoidlik ning üsna arakene. Kui ta on inimese usalduse võitnud, lubab ta ennast paitada, sügada, kammida ja vahel isegi sülle võtta. Pikemaks süles hoidmise jaoks on aga oma nipid. Kassike ei ole kuri. Vahel üritab ta inimese pealetükkivust kerge pahinaga peletada. Aga see on pigem armas kui hirmus. Kui õnnestub kõhu alt sügada, siis see meeldib sedavõrd, et kõik käpad sirutatakse pikaks ja rullitakse ennast seljal edasi ja tagasi.

Talle meeldib inimest distantsilt jälgida, sest see tundub turvaline. Kas temast võiks saada ka päris sülekass, kes kaisus magab? Seda lubada ei julge. Aga kõik on võimalik sellele, kes usub ja armastab! Paikassi tiitlile ta täna juba kandideerib edukalt. Nurrumine on samuti väga selge! Lisaks kõigele muule on tal ka huvitavalt äge hääletämber, kuid seda esitleb ta üliharva. Tundub, et lärmakat kassi temast ei saa.

Sul ei ole temaga mittemingisugust vaeva, sest levinud kassitempe Ginger ei tee. Ta ei roni mööda kardinaid lae alla ega riku küünte teritamisega Sinu diivanit. Võid hommikul südamerahuga inimeste asju ajama minna ja tema peale kindel olla, et koju tagasi jõudes on kõik asjad endiselt omal kohal ning elamine ei ole kummuli keeratud. Küll aga armastab ta pisikesi pallikesi ja hiirekesi- nendega mängides meenutab ta aeg-ajalt pigem konna kui kassi.

Laias laastus võib öelda, et talle täitsa piisab sellest, kui tal on oma pehme pesa, söök ja jook ning puhas tualett. Viimase kasutamine on poisil kenasti käpas. Isu on loomakesel hea- lisaks krõbinate nosimisele ei ütle ta ka ära, kui paned talle vahel maiustamiseks konservi. Karvapallipastast ta veel lugu pidada ei oska, küll aga lähevad peale igasugused maiustused, mida ta käe pealt nosima on nõus.

Tegemist on vaga loomakesega, kes ei esita sulle kräunudes valjuhäälseid nõudmisi. Ta on nii võrratult muhe ja armas tegelane, kes poeb otsejoones hinge. Luba sellel juhtuda. Sinu kodu sobib Gingerile kõige ideaalsemalt, kui tal on võimalik olla pere ainukene lemmikloom.