Gloria

Gloria
Nimi:Gloria
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OOTAN OMA IGAVEST KODU!

Vaadake ometi, kui ilus ma olen! Minu nägu kaunistab eriline muster, minu silmades leidub palju emotsioone. Kahjuks pole ma inimesi veel omaks võtnud. Minu jaoks on kõik nii uus, varem ei olnud mul isegi siseruumides olemise kogemust! Loodan, et saate aru minu põhjendatud hirmust. Vajan võimalust leida kodu, kus mõistetakse minu vajadust harjuda, andes mulle aega. Inimeste paid on mulle varasemalt siiski meeldinud, kuid nüüd, olles pandud suurde kassituppa, kus on nii palju teisi kiisusi ja pisut stressirohke, hoian ma inimestest pigem eemale. Ma olen nõus andma inimestele võimaluse teha minust sõbraliku kodukassi! Tegelikkuses olen ma ju väga rahulik ja sooja iseloomuga...

Olen armas ja tubli kassiproua, pärit Sillamäelt. Kolisin Pesaleidja varjupaika 12.04.20 ning minu sünnipäevaks on
8.12.2017.Just hiljuti tõin ma ilmale kaunid, tervislikud pojad, kelle eest ma head hoolt kandsin. Nüüd on nad oma kodudesse läinud ja mina üksinda... Kus on minu kodu? 

Kui Sa oleksid nõus mulle kodu pakkuma, palun täida meie kodulehel olev kassisoovija ankeet, ja Sinuga võetakse ühendust! Siis saad ka mulle külla tulla. Jään Sind ootama! 
Koju võtan ma kaasa endaga ka pisikese kingipaki Pro Plan'ilt!