Grand

Grand
Nimi:Grand
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

August 2018. GRAND – NOOBEL KIISUHÄRRA MULGIMAALT LEIDIS ENDALE TOREDA KODU. AITÄH!

Grand – uhke nimi ja imeilus kass, aga ega teda praegu kassitoas veel väga kerge üles leida ei olegi. Suursuguse väljanägemisega uje kassike on umbes kolm aastat noor ja tal on vahva hall poolpikk lumivalge väikese maniskiga kasukas. Selles uhkes kasukas pole mingeid pusasid ja Grand ise hoiab selle ideaalses korras nagu nooblile kassisaksale kohane.

Kassituppa jõudis Grand alles paar nädalat tagasi ja enne seda oli teda nähtud Mulgimaa teid tallamas. Praegu on Grand väga pelglik ja poeb kuhugi pesasügavusse peitu. Grand pole ei kuri ega agressiivne, pigem on äsjane elumuutus ta tõsiselt segadusse ajanud. Äsja käis kiisu kliinikus ja selgus, et ilmselt varjab ta minevik kurja saladust – seda imeilusat arglikku looma on kas pekstud või lausa tulistatud! Kiisu esihambad on puudu – ja mitte mingi haiguse pärast, see on mingi suhteliselt hiljutise trauma tagajärg. Ja kuigi selline olukord pole enam valulik, on see kindlasti üks põhjus, miks Grand ei julge ringi liikuda, ei taha väga süü ega kipu kedagi usaldama.

Grandi saab paitada ja ta ei susise ega vehi käpaga. Talle oleks väga vaja kiiresti rahulikku (hoiu)kodu, kus ta õpiks uuesti inimest usaldama, julgeks peidust välja tulla ja hakkaks uuesti maiustama. Grand on kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud kõik ussirohud.

Kui Grand suutis Sulle südamesse pugeda ja Sa oled valmis pakkuma kaunile ja arglikule Grandile kodu, kus tal on oma paikäsi alati varnast võtta ja Sul on kannatlikust ja rahulikku meelt Grandi hingehaavadele palsamit määrida, siis täida meie kiisuvõtja ankeet ja tule teda kassituppa vaatama.
Grandiga tuleb uude koju kaasa Royal Canini stardipakike.