Grigori

Grigori
Nimi:Grigori
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Grigori on rahulik ja tark kass kes kolis pesaleidjasse Jõelähtmelt 29.03.2023 ja on sündinud 2016 aastal. Ta ilmus ühel päeval toreda naise talu hoovi ja sinna ta tiirutama jäigi, kuna kass on sotsialiseeritud ja kandis ka puugirihma, siis pöördus naine meie poole. Kiisul oli kiip täitsa olemas ja ka registreeritud, kuid endine omanik teda tagasi ei soovi.

Grigori elas õues, talu juures 3 nädalat, teiste kassidega riidu ei norinud, oli nõus nendega koos elama. Aga oma suuruse tõttu talu kassid pelgasid teda. Õues vahva Grigori hoidis inimese ligi, oskas ilusa kurrnäuga süüa küsida. Aga samas Grigori teab mis talle ei meeldi, kui miski teda häirib, siis on ta valmis ka seda kahejalgsele selgeks tegema. Talle meeldib ka väga kui tal pead silitatakse ja kõrva tagant sügatakse, samas kui selja peale pai teha, võib ta muutuda pisut ärevaks.

Grigori on vaktsineeritud, kiibistatud, kastreeritud nin saanud sise- ja välisparasiiditõrjed. Kui soovid temaga näost-näkku kohtuma tulla, siis tutvu loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik.