Grigori

Grigori
Nimi:Grigori
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Grigori  kolis pesaleidjasse Jõelähtmelt 29.03.2023 ja on sündinud 2016 aastal. Ta ilmus ühel päeval toreda naise talu hoovi ja sinna ta tiirutama jäigi, kuna kass on sotsialiseeritud ja kandis ka puugirihma, siis pöördus naine meie poole. Kiisul oli kiip täitsa olemas ja ka registreeritud, kuid endine omanik teda tagasi ei soovinud.

Grigori elas õues, talu juures 3 nädalat, väljas vahva Grigori hoidis inimese ligi, oskas ilusa kurrnäuga süüa küsida. Nüüd on olnud ta kaks kuud hoiukodus ja tunneb ennast natukene kurvana. Kuna hoiukodus elab peale tema veel kaks isast kassi, kellest üks oma territooriumi kiivalt kaitseb, siis ei saa ta ennast mugavalt tunda.

Muidu on Grigori rahuarmastav kassipoiss, aga kui temast väiksem tegelane tuleb temaga õiendama, siis uriseb ta muidugi vastu. Tõenäoliselt saaks ta emase kassiga paremini läbi. Aga tundub, et talle meeldiks olla ainuke kass peres. 

Kasvult on ta keskmisest kassist kõrgem, tugev ja läikiva karvaga, söögiga ei pirtsuta, halbu harjumusi ka ei ole. Kui süüa küsib, siis näub ja müksib peaga, muidu on vaikne. Talle sobiks rahulik kodu, kus saaks kellelegi seltsiks olla, aga mitte väga pealetükkivalt, vaid pigem nagu kõrvuti kulgemise moodi :) Paitamine meeldib talle kohe väga - aga vaid nii kaua, kui tema ise tahab.

Oma nime sai ta kirjanik Grigori Služiteli järgi, kes on kirjutanud suurepärase kassiromaani. Muidu saab Grigori ikka eesti keelest aru :)

Hea on see, et ta oskab inimesele otsa vaadata ja saab aru, mida temast parajasti tahetakse - ühesõnaga, temaga saab suhelda. Ilusad suured ja selged silmad on tal ka. 

Grigori on vaktsineeritud, kiibistatud, kastreeritud nin saanud sise- ja välisparasiiditõrjed. Kui soovid temaga näost-näkku kohtuma tulla, siis tutvu loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik.