Grimmu

Grimmu
Nimi:Grimmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Grimmu on eelmisel kevadel sündinud kassipoiss, seega maikuus saab aastaseks. Kuna kiisu sündis tänavakassi pojana, siis kokkupuude inimesega puudus tal täiesti. 

Talve hakul püüti kassinooruk kinni ja toimetati hoiukodusse, kuna väikese poisi koht ei ole talvel tänaval. Tema valge emme kahjuks kadus ja teda ei õnnestunud kätte saada... 

Oi kuidas Grimmu kartis inimest, püüdis aga olla hästi vapper ja susises ja turtsus nagu väike lohe. Suurest hirmust lipsas isegi hoiukodus kaminasse, kust ta aga õnneks korstna kaudu välja ei saanud, ainult pool kaminat tuligi lammutada, et väike tont kätte saada. Muidugi oli ta valge kasuka asemel hallikirju, aga pesta seda metsalist ei õnnestunud ja nii tuligi oodata, kuni tahm maha kulub. Nagu juuresolevalt pildilt on näha, et kiisupoisi kasukas on jälle lumivalge. 

Kahjuks ta inimesel seda kasukat paitada veel ei luba, vaid mängib ikka veel väikest lohet, kes tuld purskab. Teiste kassidega saab ta küll suurepäraselt läbi, ta ei tee pahandust ja ei kisa ega kära üldse. Poiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Grimmu ootab kodu, kus ta saaks rahulikult kohaneda ja kus oleks ees mõni kass-sõber, kes aitaks tal inimest usaldama õppida. 

Kui soovid sellele veel arale, aga tegelikult toredale kassipoisile kodu pakkuda , siis anna oma huvist teada, täites meie loomasoovija küsimustik.