Grimmu

Grimmu
Nimi:Grimmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAHMAKOLLIST VALGEKS PRINTSIKS, AGA IKKA VEEL POLE SEDA OMA KODU!

 

Grimmu on 2018. aasta kevadel sündinud kassipoiss, seega juba paar aastat hoiukodus oodanud. Kiisu sündis tänavakassi pojana, kokkupuude inimesega puudus tal täiesti. Esimese eluaasta talvel, pooleaastasena, püüti kassinooruk kinni ja toimetati hoiukodusse. Teatavasti väikeste kassipoegade koht ei ole talvel tänaval.

 

Oi kuidas Grimmu kartis inimest, püüdis küll olla hästi vapper - susises ja turtsus nagu väike lohe... Suurest hirmust lipsas isegi algses hoiukodus kaminasse, kust ta aga õnneks korstna kaudu välja ei saanud, ainult pool kaminat tuligi lammutada, et väike tont kätte saada. Muidugi oli ta valge kasuka asemel hallikirju, aga pesta seda metsalist ei õnnestunud ja nii tuligi oodata, kuni tahm maha kulub.

 

Juuresolevalt pildilt on näha, et kiisupoisi kasukas on jälle valge.

Kahjuks ta hoiuinimesel seda kasukat paitada ei luba, vaid hüppab eemale, kui teda puudutada üritada. Mõnikord õnnestub talle näpuotsast midagi maitsvat anda

 

Samas ta nagu tahaks inimese juures olla, sest niipea, kui hoiuinimene poeb voodisse pikali, on tema ka platsis, tuleb päris ligi, jalgade peale lamama ja vaatab, mis seal nutiseadmes siis tehakse... nuusutab näppe ja katsub kätt oma valge käpakesega.

 

Püstine perenaine talle ei meeldi - kui päris vastamisi oma pesas  lesiva Grimmuga sattuda, siis vaatab vastu üks pärani roosa suu ja kostub ussi sisinat. Teiste hoiukodus olevate kassidega saab kiisuke läbi, kuid eelistab pigem üksi olla. Grimmu ei tee pahandusi ja ei häälitse, lamab aga oma asemekese peal kõrgustes ja tundub kurvana...

 

Poiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud parasiiditõrjet. Grimmu ootab kodu, kus ta saaks rahulikult kohaneda ja kus oleks ees mõni kass-sõber, kes aitaks tal inimest usaldama õppida. Kui tunned, et sina oledki see inimene, siis anna endast märku täites siinsamal lehel meie loomasoovija küsimustik.

 

Tema valge kasuka sasimiseni on pikk tee käia, aga pere juures, kes annab talle piisavalt aega ja ei ole pealetükkiv, saabub see hetk kindlasti!