Grimmu

Grimmu
Nimi:Grimmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEAAEGU 5. AASTAT KODUTA - KUS ON GRIMMU KODU?

 

Grimmu on 2018. aasta kevadel sündinud kassipoiss, kes on meie juures Pesaleidjas juba staažikas koduootaja. Paar aastat ootas ta oma kodu meie hoiukodus, aga kuna sinna talle ikka neid kodupakkumisi ei tulnud, siis kolis Grimmu pealinna Pesaleidja kassituppa. 

Hoiukodust tuli Grimmu vahva looga, kuidas väikesest inimpelgur-lohest sai tahmakoll. Nimelt pelgas Grimmu inimest ja lipsas suurest hirmust isegi kaminasse, kust ta aga õnneks korstna kaudu välja ei saanud, ainult pool kaminat tuligi lammutada, et väike tont kätte saada. Muidugi oli ta valge kasuka asemel hallikirju, aga pesta teda tol hetkel ei õnnestunud ja nii tuligi oodata, kuni tahm maha kulub.

 

Kuigi Grimmu on hästi mänguhimuline ja ajab hea meelega taga sulelisi ja karvaseid mänguasju, siis kahjuks ei ole ta veel sülekass. Päris kõik püstised inimesed talle veel ei meeldi, aga me käime temaga kassitoas juttu ajamas ja mängimas, seega loodame, et ta siiski varsti lepib kõikide inimestega ühtemoodi. Ta on juba maha käinud pika teekonna väikesest lohest üheks vahvaks mänguliseks kassipoisiks. Teiste kassidega saab ta läbi, vajadusel isegi jagab teistega oma pesa. Grimmu ei tee pahandusi ja ei häälitse, lamab aga oma asemekese peal kõrgustes ja (kui teda pikalt piiluda), siis tundub kurvana... ja mõnikord ta kurjustab oma vabatahtliku peale peale. Vaatamata sellele, et Grimmu ei pane pahaks, kui ta peab oma ruumi teistega jagama, siis on ilmselt kassitoas teisi kasse tema jaoks natukene palju, seega ta võib esmasel vaatlusel tunduda rohkem stressis, kui ta oli oma varasemas hoiukodus. Hoiukodus käis ta lausa inimese käest toitu norimas. 

 

Poiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Grimmu ootab oma tulevaselt kodult mõnusat sooja pesa ja palju tingimusteta armastust, kus ta saaks rahulikult kohaneda. Kindlasti aitab uues kodus kohanemisele kaasa ka mõni kohalik kass-sõber, kes aitaks tal uusi inimesi kiiremini usaldama õppida, kuigi tegelikkuses on ta juba päris hästi saanud selgeks, et inimesed on need, kelle käest saab häid asju ja kellega saab koos ka sulepulka taga ajada. 

 

Tema valge kasuka sasimiseni on tee käia, aga pere juures, kes annab talle piisavalt aega ja ei ole kohe esimesel päeval pealetükkiv, saabub see hetk kindlasti. Kui tunned, et oled otsinud oma ellu ühte valge kasukaga printsi, kellega ühiselt õhtuti telekat vaadata või külmiku juures filosoofilisi vestluseid pidada, siis anna endast märku siin samas lehel ja meie vabatahtlikud kutsuvad sind külla, Grimmuga tutvuma.