Griseld

Griseld
Nimi:Griseld
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSIN OMA KODU!

 

Griseld on juba pikast ootamisest vaevatud ning soovib lõpuks omaenda kodukest, kus põõnata segamatult.

Tema teekond Pesaleidjas pole olnud lihtne, pidevalt on kimbutanud haigused ning puuris istumine pole ühegi kiisu jaoks vahva. Seega ootab Griseld lahtise käpapaariga uue omaniku pikka kallistust. Pesaleidjasse saabus ta Valga varjupaigast 17.juunil 2019

Kas Sina oledki Griseldi uus kodu? 

Griseld on tõsise mossu näo, kuid väga sooja südamega pea nelja-aastane kiisu, kes sind hommikul uksel ära saadab ning õhtul seal sind tagasi ootab. Hetkel teeb ta seda oma Tallinna hoiukodus, kuid hinges unistab ikka, et saaks ka peagi Oma Kodus peremeest uksel samamoodi oodata!

Uhke vesihalli kasukaga karvapalli hobideks on magamine, puhkamine, lesimine ja pikutamine. Eriti teretulnud on paid, millele Griseld vastab pika nurru-serenaadiga.

Tegu on väga rahuliku kiisupoisiga, kelle puhul ei pea kartma, et ööga on elutoast tornaado üle käinud. Ehtne kassikuningas, kes peab väga lugu oma valdustest!

Uued tutvused võivad arvestada viie minutiga, peale mida saab juba kõhualt sügada ja nurru-teraapiat nautida. Just nii sõbralik on meie Griseld!

Griseldi kaasavara hulka kuulub ka ProPlani kinkekotike, mille ta oma Päris Koju kaasa võtab.

Kui oled huvitatud kassihärrale kodu pakkumisest siis täida ankeet ja hoiukodu kutsub sind teda vaatama.