Grisli

Grisli
Nimi:Grisli
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUREL KARUMÕMMIL ON VEEL SUUREM SÜDA

 

Tema on imearmas kassipoiss Grisli, öiselt tumeda ja pehme kasukaga. Grisli kolis Pesaleidjasse 16. märtsil Tammsaare keskuse trepi alt, kui ta oli pugenud ühte meie püügipuuri. Ilmselt oli väike Grisli kuulnud, et meie juures saab maitsvat toitu ja võimaluse leida omale päriskodu- ja just seda ta nüüd teha plaanibki!

 

Armas kassipoiss on sündinud 2019.aastal. Kuigi esmapilgul on Grisli tõsine mõmmike ja susiseb õige veidi, armastab ta meeletult paitamist. Mängides on Grisli pehme ja ei tee oma kaaslasele liiga, vahel küll juhtub, et ta satub suures hoos segadusse ja susiseb taas (aga ainult õige veidi), kuid siis Grisli rahuneb ning mõnuleb edasi.

 

Grisli on kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje, koju minemise ajaks saab ta ka vaktsineeritud, samuti saab Grisli kastreeritud või saab kiisukese kliinikusse viia uus omanik (tasub Pesaleidja). Jah, Grislil läheb ilmselt koduga harjumiseks natukene aega, sest ta ei tea veel päris täpselt, kuidas inimese läheduses käituda, kuid ta kindlasti kaisutab ennast sügavale peremehe südamesse!

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi kassivõtmise tingimused ja täida loomasoovija küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!