Hades

Hades
Nimi:Hades
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUR INIMLEMB HADES VAJAB KIIREMAS KORRAS KODU, SEST SADADE KASSIDEGA TOA JAGAMINE TEKITAB TEMAS VÄGA SUURT STRESSI!

 

See imearmas kassipoiss on Hades. Hades on umbes kaheaastane noormees, kes kolis Jüri alevikus Pesaleidja kassituppa selle aasta märtsis. 

 

Hades on tõeliselt kaunis tegelane - no vaadake vaid, kuidas läigib ta süsimust karv! Tema pikad-pikad vurrud võivad maakerale kolm ringi peale teha ning tema rohekaskuldsetesse silmadesse on oht uppuda!

 

Hades armastab inimesi väga-väga-väga! Ta lausa jumaldab lõputuid paisessioone ja eriti tore on kui keegi sülle ka võtab. Hades tõesti naudib inimeste tähelepanu ja tulevane perekond võiks käsi treenima hakata, sest 5-kilose Hadese kaisutamine on tõeline trenn! 

 

Siiski on Hadese hingel üks mure: talle ei meeldi elada kassitoas. No kohe üldse mitte! Elu sadade teiste kaslaste keskel tekitab Hadeses lausa nii suurt stressi, et meie rõõmsast poisist on saanud üks suur kurbik. Kurb Hades nutab valjuhäälselt kassitoas ja ajab meeletult karva. Sadade kassidega toa jagamine lihtsalt murrab Hadese südame, ta ju nii väga tahab, et keegi teda kogu aeg sülle võtaks ja soojal diivanil lõputult paitaks.. 

 

Kuigi meie kassituba on eriolukorra tõttu külalistele suletud, on sul võimalik Hadesega läbi veebikaamera tutvuda, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

 

Samuti ei tule ta koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

 

Kui just sina soovid Hadesele teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Hadese vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!