Hailey

Hailey
Nimi:Hailey
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HAILEY UNISTAB KODUSOOJUSEST!

Hailey tuli Pesaleidja hoole alla 5.aprillil 2023 koos sõbranna Leenuga Lääne-Harju vallast ning see ilus hallikas-valge kiisuemme, kes nüüdseks on oma pojad kodudesse saatnud, otsib nüüd oma rahulikku pesapaika.

Hailey noremapoolsem imeilusa hõbehalli kasukaga kassitüdruk ning iseloomult on ta veel kohati veidi kartklik, kuid on Pesaleidjas teinud ootamatult suuri edusamme. Kurjast ja ründavast kassikesest on sirgunud tegelikult juba tubli paikiisu, kes paikäe ilmudes hakkab kohe nurruma, lükkab kukla sügamiseks püsti ja hakkab käpakestega tublisti sõtkuma. Aeg-ajalt ta ehmub veel paikäe peale ja lööb õrnalt käpaga, kuid alguse-ajast meile tuttav ründav ja hammustav Hailey on nüüdseks vaid kauge mälestus. 
Ta ei ole üldse paljunõudlik - pisike pesakastike, kus end turvaliselt tunda ja kus inimmaailma paremini tundma õppida, väike kausitäis head ja paremat ja pisike nurgake Sinu südames - sellest Hailey unistab!

Kui Sinul on soovi, tahtmist ja võimalust Haileyle pakkuda turvalist ja sooja pesapaika, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Sinuga peagi ühendust ja kutsume armsa Haileyga tutvuma!