Haiti

Haiti
Nimi:Haiti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Haiti saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.2019 Paljassaare varjupaigast. Haiti on ilmselt 2019. aasta kevadel sündinud noor poiss, kes inimesi veel väga hästi ei ole tunda saanud õppida.


Seetõttu on Haiti inimeste suhtes veidi skeptiline ning pigem hoiab kahejalgsetega distantsi. Samas julgeme väita, et stabiilsemas keskkonnas, järjepideva sotsialiseerimisega, saaks temast ilmselt mõne kuu või aastate pärast äärmiselt vahva kassike. See on ka põhjus, miks Haiti vajaks hädasti oma päriskodu, sest varjupaiga keskkonnas ei ole selline igapäevane sotsialiseerimine ning kontaktiloomine 100% võimalik. Positiivsest poolest on Haiti väga suur teiste kasside sõber. Seetõttu on võiks sobida see kaunis must panter koju, kus on juba ees mõni teine tore kassikene. Selline keskkond aitaks veelgi rohkem Haitil inimestega harjuda. 

Kahjuks võid aimata, et ei ole just palju inimesi, kes julgeksid kaugel juba värisevale ning sisisevale kassile kodu pakkuda. Seetõttu olemegi veidi hädas ning vajame väga teie abi. Juhul, kui just sina ei julge Haitile päriskodu pakkuda, siis palun jaga seda postitust ning palu ka enda tuttavatel seda sama teha. Ainult sedasi on meil võimalus leida Haitile väga vajatud päriskodu. 

Kui soovid Haitile pakkuda päriskodu, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loomavõtmise tingimustega, täida ära ankeet ja tule sellele kaunile mustale printsile külla. 

Haiti võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.