Hallike

Hallike
Nimi:Hallike
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAADAVAL ON HALLIKE, PAIMAIAS KARVAPALLIKE!

Seenior Hallike jõudis Pesaleidjasse selle aasta juunikuus Raplamaalt. Ta on on ligi 8 aastane seiklusrikast elu elanud sõbralik ja heas vormis kass.

Tema leidja rääkis, et kiisu oli end nende aeda sisse seadnud ja üritanud end järjekindlalt tuppa pressida. Ta seikles ümbruskonnas ringi ja kui jalutuskäikudel oli kakluseks läinud, siis elutses ja ravis ta end hoovis vanas koerakuudis. Ning kui vaim ja füüsis jälle tugevam, siis kadus mõneks ajaks taas oma käikudele. Eelmisel suvel ronis kass leidjale ise sülle, lasi endal kõrvu puhastada, puuke noppida ja puugirohtu panna. 

Hallike on usaldav ja hellusi armastav sülekiisu, kes tatsab kassitoas ise ligi ja toksab nõudlikult oma niiske ninaga inimest. Ta armastab inimese lähedust ja vajab rahulikke toredaid inimesi enda ümber, kes talle head elu pakuksid. Eriti tore oleks, kui kiisul oleks võimalik turvatud aknal, rõdul või verandal värsket õhku nuusutada ja aegajalt ka muru näksida. Või koguni oma hoovi piires jalutusringe teha. Aga kes teab, võibolla see kiisu on nüüdseks oma seiklused ära seigelnud ja tahab hoopis diivanil mõnuleda ja mõnikord sulepulka taga ajada.

Kui soovid Hallikest lähemalt tundma õppida, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida palun meie loomasoovija küsimustik.

Uude koju tuleb temaga kaasa kinkepakk ProPlanilt!