Hallu

Hallu
Nimi:Hallu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

NÖBININA HALLU LEIDIS ENDALE LAHEDAD INIMESED!

 

Hallu jõudis Pesaleidjasse selle aasta märtsikuus. Kiisu on 1,5 aasta vanune ja leitud oma sõpradega Kopli tänavatelt. 

Tal on sametpehme hall kasukas, nunnu nöpsnina ja lahedad suured kõrvad. Eriliseks andeks on varahommikuti toitu nõuda kiredes nagu kukeke.

Hallu on tavaliselt rahulik, tagasihoidlik ja sõbralik. Kuid hetkel on tema elus nii palju muutusi toimunud, mille tõttu ta veidi endast väljas on. Nimelt vajas ta hoiukodus igapäevaselt oma paari sõbra tuge ja neil kaisus olemist. Aga üks kaisusõber leidis oma kodu ja teine otsustas, et nad pole enam sõbrad ning hakkas hoopis hoiuperenaise kaisukarvikuks. Nüüd ta ongi siin kurvavõitu, kuna allesolev sõber teda tõrjub ja teistega ka sooja kontakti pole tekkinud. 

Hallu armastab head toitu, palju mängu ja aknalaualt õue vaatamist. Ta sobib peresse, kus tahetakse temaga tegeleda ja mängida. Hallule meeldib inimesi jälgida nende igapäevastes tegevustes, ronida kappide ja riiulite otsas ja jahtida aknast sisse lendavaid putukaid.

Kiisupoiss laseb endale juba pai teha, aga ta võib mõnikord üsna tugevalt näksata ja närida. Seetõttu sobiks ta koju, kus pole väikeseid lapsi. See näksamine võib olla tingitud hetke olukorrast ja võib aja jooksul muutuda. Sest tundub nagu ta tahaks lähedust, aga teised võtavad enamasti tähelepanu endale ja tema jääbki kõrvale. Ta vajab oma inimesi ja kodu.

Hallu tahab minna koju, kus on juba sõbralik karvik ees või siis piisavalt inimesi, kel tema jaoks tähelepanu ja hellust jagub.

Kiisuga tuleb koju kaasa ProPlani kinkekotike!