Hämarik

Hämarik
Nimi:Hämarik
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD!

HÄMARIK
Kaunis kassitüdruk Hämarik sündis 25. märtsil Stella kuuikute pesakonda. Hämarik on väga põneva kasukamustriga. Seal on triipe ja täppe ning mis eriti eriline – kiisu põski kaunistavad kollased laigukesed. Nagu õrn päikesevalgus õhtuhämaruses. Väikesest Hämarikust kasvab kunagi tõeline kaunitar!
Hämarik ei ole aga põselaikudest hoolimata uhkeks muutunud ning saab oma õdede ja vendadega hästi läbi. Tasapisi on ta aru saanud, et maailm on suurem, kui nelinurkne pappkast, milles möödusid esimesed elunädalad. Õige varsti tahab Hämarik näha, mis maailmal talle veel pakkuda on.
Meie loodame, et sinna kuulub ka üks tore perekond, kes kingib kassitüdrukule oma armastuse ja kodu. Hämarik on valmis kolima alates 25. maist. Seni õpib ta liivakastis käimist ning teeb tutvust kassikonserviga. Enne päriskoju saabumist on Hämarikul olemas ka kiip ja pass ning tehtud esimene ussikuur.


Suure tõenäosusega on see kiisu oma pere leidnud ja ootab nüüd, et saaks piisavalt vanaks, et kolida oma uude koju. Seetõttu hetkel me talle rohkem ankeete ei oota.