Hanz-Herbert

Hanz-Herbert
Nimi:Hanz-Herbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Hanz-Herbet leidis oma pesa 09.10.2021 :)

Härra Hanz-Herbert leiti 28.01.20 Tõrvast.

Apaatne ning kõhualune limane ja karvutu!! Palavikus. Loid. Ta suutiski vaid ühel kohal istuda ja ei jaksanud inimese lähenedes äragi joosta...
 
Leidja käis temaga arsti juures ja härrasmees sai parasiiditõrjed, pikaajalise antibiootikumisüsti, juhtnöörid ja abivahendid, kuidas sellist nahakahjustust hooldada ja ravida. Ravi toimis, karvutu laik muutus iga päevaga järjest paremaks ja nahakahjustus taandus.Nii hästi kahjuks ei läinud Hanzuga, et kiisuke täielikult paranenud oleks, nagu me kõik lootsime. Tervisemured jätkusid, sügelus mis tegi kiisu rahutuks oli jälle tagasi.
 
Ja siis käidi veel kliinikus ja siis veel ja siis teises kliinikus ja siis kolmandaski... Viimases kliinikus määras arst uuringute tulemusel Hanzule teise toimeainega hormoonravi ja dieedi täisliha baasil erikonservidega ning valitud koostise põhjal talle sobiva allergikute kuivtoidu.
 
Kas pole mitte kole aeg kassile, kes niigi kannatanud ja hoiuinimesele, kes suudab vaid püüda, et endast parim anda? Püüda, sest ta järgib erinevate arstide ettekirjutusi...
 
Pikaajaline hormoonravi Hanzule aga ei sobinud, kiisu muutus loiuks ja oksendas pidevalt, kõht oli kogu aeg lahti. Pidime konsulteerima arstidega ja jätma ära hormoonravi.
 
Nüüd on Hanzu olukord täitsa paranendud. Ta ei pea enam sööma ravitoitu, nüüd saab ta teraviljavaba toitu ja toidulisandeid.
Hanzuke lubab juba pai teha ja sügada lõua alt! Kätt tuleb enne pai tegemist aga põhjalikult nuusutada. Kui ta esiotsa ka veidi ebakindel oli inimese käe suhtes, siis see ju arusaadav – isegi kui see käsi ei soovinud talle kurja, siis puudutus oli valus... Kindlasti saab poiss varsti aru, et paid on nii mõnusad ja usaldus ning usk inimeste headusesse tuleb tagasi. Hanz on väga elurõõmus ja mänguhimuline noor kiisuke.
 
Kauni halli kasukaga umbes 2017 oktoobris sündinud Hanz-poiss on saanud parasiiditõrjed ja kasutab viisakal moel liivakasti.
Tal on kiip ja oma kassipass ning ta on kastreeritud.
 
Hanzuke vajab kiiresti kodu või hoiukodu, sest suur kiisude seltskond hoiukodus temale ei sobi. Hanzule ei meeldi teised kiisud ja see tekitab talle stressi.
Kui Sa tunned, et soovid meie karvakerale kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!