Hanz-Herbert

Hanz-Herbert
Nimi:Hanz-Herbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÄRRA HANZ-HERBERT EHK HALLIKE

Härra Hanz-Herbert leiti 28.01.20 Tõrvast.


Apaatne ning kõhualune limane ja karvutu!! Palavikus. Loid. Ta suutiski vaid ühel kohal istuda ja ei jaksanud inimese lähenedes äragi joosta...

Leidja käis temaga arsti juures ja härrasmees sai parasiiditõrjed, pikaajalise antibiootikumisüsti, juhtnöörid ja abivahendid, kuidas sellist nahakahjustust hooldada ja ravida.
Ravi toimis, karvutu laik muutus iga päevaga järjest paremaks ja nahakahjustus taandus.


Varsti aga ilmnesid uued tervisehädad... Hoiukodu kirjutab: "Hallike hakkas paaniliselt lakkuma oma selga, tekkinud olid suured kärnad ja selg oli nii valulik, et seda enam kass puutuda ei lubanud. Lakkumine oli nii intensiivne, et kass kukkus kogu aja pikali ja värises üleni...
Käisime uuesti loomakliinikus kiisut näitamas ja arsti hinnagul arvati, et tegemist võib olla mingi traumaga eelnevalt, kuna ka üks kehapool oli kärnadega tihedalt kaetud..."

Ja siis käidi veel kliinikus ja siis veel ja siis teises kliinikus ja siis kolmandaski... Viimases kliinikus määras arst uuringute tulemusel Hanzule teise toimeainega hormoonravi ja dieedi täisliha baasil erikonservidega ning valitud koostise põhjal talle sobiva allergikute kuivtoidu.

Kas pole mitte kole aeg kassile, kes niigi kannatanud ja hoiuinimesele, kes suudab vaid püüda, et endast parim anda? Püüda, sest ta järgib erinevate arstide ettekirjtusi...

Aga teate mis!! See viimasel visiidil määratud ravi on nüüd hästi toiminud! Hanz-poisil hakkab karv tagasi kasvama ja sügelus on kadunud.

Küll aga peab ta elu lõpuni eritoidu-dieedile jääma – noh, see pole ka väga hull – hinnad on peaaegu samad, nagu tavalisel kvaliteettoidul!
Tänu toimivale ravile lubab Hanzuke juba pai teha! Kui ta esiotsa ka veidi ebakindel oli inimese käe suhtes, siis see ju arusaadav – isegi kui see käsi ei soovinud talle kurja, siis puudutus oli valus... Kindlasti saab poiss varsti aru, et paid on nii mõnusad ja usaldus ning usk inimesteste headusesse tuleb tagasi.

Praegu on ta juba niipalju julgem, et patsutab ka ise hoiuinimest – justkui püüdes ka talle pisut paisid teha...

Kui füüsiline pool hakkab kenasti korda saama, siis vaimse poolega on natuke ikka pahasti – nimelt on Hallike stressis. Ja nii vastakas kui see ka ei tundu, just sellesama ravi ja eritoidu pärast, mis ta kasuka taas toredaks ja kohevaks on teinud. Et kindlustada vaid eritoit, peab Hanz-poiss elama puuris. Ja see mõjub talle kohutavalt!

 

Kauni halli kasukaga umbes 2017 oktoobris sündinud Hanz-poiss on saanud parasiiditõrjed ja kasutab viisakal moel liivakasti.
Tal on kiip ja  oma kassipass ning ta on kastreeritud.

Kui Sa tunned, et Hanz-Herbert kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!

Kui Sa tahaksid Hanz-Herbertile hoiukodu pakkuda, siis oleksime ka selle eest väga tänulikud – aita poiss puurist päästa!