Hanz-Herbert

Hanz-Herbert
Nimi:Hanz-Herbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÄRRA HANZ-HERBERT

Härra Hanz-Herbert leiti 28.01.20 Tõrvast, Tööstuse 10 rajoonist.
Kohutavalt apaatsena ning kõhualune limane ja karvutu!!

Tal oli kõrge palavik.
Ta oli loid.
Ta suutiski vaid ühel kohal istuda ja ei jaksanud inimese lähenedes äragi joosta...

Leidja käis temaga arsti juures ja härrasmees sai parasiiditõrjed, pikaajalise antibiootikumi süsti, juhtnöörid ja abivahendid kaasa, kuidas sellist nahakahjustust hooldada ja ravida ning Tõrvas olev hoiukodu võttis kassi enda juurde taastuma.
Ravi toimis, karvutu laik muutus iga päevaga ravides järjest paremaks ja nahakahjustus taandus.
Varsti aga ilmnesid uued tervisehädad... Hallike hakkas paaniliselt lakkuma oma selga, tekkinud olid suured kärnad ja selg oli nii valulik, et seda enam kass puutuda ei lubanud. Lakkumine oli nii intensiivne, et kass kukkus kogu aja pikali ja värises üleni...
Käisime uuesti loomakliinikus kiisut näitamas ja arsti hinnagul arvati, et tegemist võib olla mingi traumaga eelnevalt, kuna ka üks kehapool oli kärnadega tihedalt kaetud...

Hanzuke on hetkel hoiukodus ja saab ravi.
Mitmed korrad on käidud erinevates kliinikutes, aga ikka pole erinevad ravid soovitud tulemust andnud.

_______________

Kas pole mitte kole aeg kassile, kes niigi kannatanud ja hoiuinimesele, kes suudab vaid püüda, et endast parim anda? Püüda, sest ta järgib erinevate arstide ettekirjtusi, kuid miski ei näi mõjuvat...

_______________

Viimases kliinikus määras arst uuringute tulemusel Hanzule teise toimeainega hormoonravi ja dieedi täisliha baasil erikonservidega ning valitud koostise põhjal talle sobiva allergikute kuivtoidu.
Ja teate mis!?! SEE on nüüd hästi toiminud, Hanzul hakkab karv tagasi kasvama ja sügelus on kadunud. Küll aga peab ta elu lõpuni eritoidu-dieedile jääma.
Noh, see pole ka väga hull – hinnad on peaaegu samad, nagu tavalisel kvaliteettoidul!
Tänu toimivale ravile lubab Hanzuke juba pai teha! Kui ta esiotsa ka veidi ebakindel on inimese käe suhtes, siis see ju arusaadav – isegi kui see käsi ei soovinud talle kurja, siis puudutus oli valus... Kindlasti saab poiss varsti aru, et paid on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mõnusad ja usaldus ning usk inimesteste headusesse tuleb tagasi.

Kauni halli kasukaga umbes 2017 oktoobris sündinud Hanz-poiss on saanud parasiiditõrjed ja kasutab viisakal moel liivakasti.
Tal on kiip ja  oma kassipass ning ta on kastreeritud.

Kui Sa tunned, et Hanz-Herbert kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!