Harold

Harold
Nimi:Harold
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Vennad Ed, Harold ja Nick läksid kõik koos oma uude koju 02.12.18. 

 

KAUNIS HAROLD ON KODUOTSINGUIL!

Harold on üks väga ilus kassipoiss. Siiamilaadne, helesiniste silmadega ja sihvaka kehaehitusega, südametemurdja ja ääretult kaunis noormees. Kuivõrd sobib öelda noormehele, et ta on kaunis? No hea küll, Haroldile sobib! 
Haroldi omanik haigestus raskelt ning nii kolis kassipoiss koos oma vendadega kodust meie juurde. Ta kaotas üheaegselt oma kodu, oma inimese. Vaene väike kassipoiss. 
Harold leiab tuge, armastust ja jõudu oma armsas kaksikvennas Ed'is, seega oleksime sügaval sisimas meeletult õnnelikud ja tänulikud, kui kassipoisid kokku saaksid jääda. Kuid loomulikult vaatame üle kõik pakkumised ka ühekaupa. 

Harold on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, on kastreeritud, kiibistatud ja on seega valmis kohe ja praegu kolima oma päriskoju.
Palun ärge tehke otsust lihtsalt seetõttu, et Harold on siiamilaadne, siniste silmadega ja seega omapärane. Kass on pereliige ja rohkem omanikust loobuda ta kindlasti ei taha. Et Harold on alles pooleteise aastane, tuleb arvestada, et ta võib elada kümme või rohkemgi aastaid veel muretult. Olge valmis selleks vastutuseks! 
Kaasa võtab kassipoiss Harold Royal Caninilt pisikese moonakoti.
Kui oled huviline, siis täida ankeet palun: https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja me võtame sinuga ühendust!
Link Haroldi vennale Ed'ile, kellega poiss igati kokku hoiab: 
https://www.pesaleidja.ee/loomad/ed-22272555