Härra

Härra
Nimi:Härra
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSIN KODUKESE!
 
Mina olen pisike Härra, sündisin 05.05.2020, olen pesakonna kasulaps, tagasihoidlikum ja ilmselt ka pisim. Olen süsimust oranzide silmadega tegelane, enamasti uitan ma üksi ringi ja uurin igat pragu. Minu lemmik mänguasi on üks värviline hiir, seda ma kellegiga ei jaga, ja kui mulle liiga lähedale tulla siis hoiatan urinaga, see on minu hiireke ja minult seda keegi ära ei tohi võtta!!
Olen väga väga armas! Olen kõige inimlembeline, suur kaisupall, patserdan pidevalt mööda hoiukodukest ringi, lootes, et igalt poolt leidub maiuseid või konservi.
Kratsipuu on minu lemmik koht ronimiseks, seal on nii hea oma pisikesi küüsi teritada, see on nii vahva, mängime terve pesakonnaga koguaeg selle peal ja ümber, vahest jääb juhtumisi seal küljes olev pael mulle kammaste vahele ja siis ma katsun temaga jõudu
 
Lisaks oma kassiemmele ja õdedele-vendadele olen koera ja kiisuga harjunud, nimelt on nemad meie hoiukodu päris liikmed ja nendega mängida on niii tore!
Ma olen kiibitud ja saanud parasiiditõrjet!
Igavesti koju tuleb kaasa Pro Plani kinkekott.
 
Kui soovid rohkem infot ja on soov mulle kodu pakkuda siis palun tutvu tingimustega, täida ankeet ja meie inimsõbrad võtavad teiega ühendust!: https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/