Härra Mõmmik

Härra Mõmmik
Nimi:Härra Mõmmik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOLIIDNE KIISU-MÕMM HÄRRA MÕMMIK TAHAB KOJU!
 
Härra Mõmmik tuli Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast. Ta on hiigelsuur triibuline kiisu, kaalub kuskil 6kg ringis. Omapärase ümmarguse näo ja veidi murelike silmadega, jääb ta kohe teiste seas silma. 
 
Härra Mõmmik on, nagu nimigi ütleb, täielik Mõmmik. Kassitoas on ta esimene kass, kes külaliste saabudes kohal on, ja hakkab end kohe vastu külaliste jalgu nühkima ning tähelepanu nõudma, tehes seda omapärase heleda “mjäu”-ga (ise on suur mürakas). Natuke peab talle pai tegemisega ettevaatlik olema, sest ta on veel veidi umbusklik inimeste headuse osas ja mõnikord otsustab end paide vastuvõtmise asemel natuke käpaga kaitsta. Aga tegelikult ta kuri ega pahatahtlik pole, lihtsalt vajab häid inimesi enda ümber, kes tõestaksid, et inimesed on ainult toredad. 
 
Inimeste tähelepanu ta tahab ja lausa nõuab. Ja tegelikult lausa nii väga, et ega talle kassitoas teiste kasside seltsis väga ei meeldi. Teised kassid on konkurendid, midagi pole teha, Mõmmik tahab kogu tähelepanu endale ja kipub teisi seepärast natuke kiusama. Nii hea oleks, kui ta endale juba kodu leiaks, kus saaks enda inimeste mõnusaid patsutusi ainult enda päralt hoida. 
 
Härra Mõmmik on küll tänaval sündinud, aga temast saab ilma ühegi kahtluseta nunnu diivanikaunistus. Ta on kiibitud, vaktsineeritud ja kastreeritud ning väga valmis kas või kohe praegu varjupaigaelu selja taha jätma ning oma koju kolima. 
 
Härra Mõmmiku puhul oleks hea teada, et ta on FIV+ diagnoosiga kass. See ei ole üldse midagi hirmsat ja eluohtlikku ega mõjuta otseselt tema igapäeva eluolu. Diagnoosi ja sellega elamise kohta saab täpsemalt lugeda siit -> http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html
 
Kui oled valmis kõik oma pikad paid eranditult Härra Mõmmikule andma, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest' ja võtame sinuga peagi ühendust ning kutsume talle külla!