Härra Ööpik

Härra Ööpik
Nimi:Härra Ööpik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Leidsin kodu!

ÜMMARGUNE KASSIPALL HÄRRA ÖÖPIK SOOVIB PEHMET PATJA!

Härra Ööpik saabus Pesaleidja kassituppa 19.05.2019 Raplamaalt. Nagu paljude kasside lugu, algas ka selle kassipoisi oma kurjast ja metsikust kassist. Karantiinis olles hoiti temast pigem eemale. Kui ootamine oli läbi ja kass tuppa lasti, oli tegemist nagu teise loomaga, ei käinud käpp enam suure kaarega ja silmist kadus hirmutavalt kuri pilk. 

Härra Ööpik on sisemiselt väga malbe ja tagasihoidlik kassike. Paid talle meeldivad ja neid nõuab ta salaja sulle otsa vaadates. Teised kassid muudavad ta ettevaatlikuks ja pigem endasse tõmbunuks, kuid tüli ta ei nori. 

Kass on sündinud arvatavasti 01.06.2012 paiku. Kuigi võib tunduda, et kass on liiga vana, siis tegelikult iga kass väärib kodu olenemata vanusest. Mõnikord ongi mõnusam elutark ja rahulik seenior kui ringijooksev ja märatsev kassipoeg. Värvuselt on ta üleni must. Tema lühike karv on väga pehme ja siidine.

Kui soovid Härra Ööpikuga tutvuma tulla, siis klõpsa "Soovin seda loomakest", ning vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Kassiga läheb uude koju kaasa ka Pro Planilt kinkekott.