Helbeke

Helbeke
Nimi:Helbeke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HELBEKE leidis oma kodu august 2019.

Õrn Helbeke… Ebamaine olevus, habras ja elegantne, kellel tõenäoliselt pole kunagi olnud oma peremeest. Hoolimata sellest on tal on suur huvi inimese ja tema tegemiste vastu. Hoiukodus otsib ta inimeste lähedust, üle kõige meeldivad talle paid ja sügamine. Kõik muidugi väikese ettevaatlikkusega (hetkel veel).

Helbekesele meeldib ka mängida, kuigi pole kindel, kas keegi temaga enne mänginud on ja kas tal on olnud oma mänguasju. Ilmselt mitte. Helbeke otsib hella hingega inimest, kes mõistab kui tundlik isiksus Helbeke on ning kui armsa ja tänuliku kaaslase temast saab. Sõbralik ja leebe iseloom annab alust arvata, et ta sobib ka teiste loomadega. Ta onn steriliseeritud, kiibitud ning valmis alustama uut ja õnneliku elu armastatud kodukassina.  

Helbeke on umbes 4-5-aastane emane kassike, kes jõudis Pesaleidja hoole alla Rae vallast mais 2019, kus ta oli end sisse sättinud ühe talu aita koos oma 4 pojukesega (leidmise hetkel umbes 3 nädalased). Helbeke (ja tema pojad) vajasid leidmise hetkel kiiret arstiabi ja on tänaseks terved.

Helbekese pojad, lumivalge tüdruk Lumike, tumehall triibuline poiss Süsi ja valged poised Rahe ja Tuisk on kolisid oma koju JUUNIS 2019.