Helmen ehk Sotsiaalse sidususe minister

Helmen ehk Sotsiaalse sidususe minister
Nimi:Helmen ehk Sotsiaalse sidususe minister
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Helmen kadus Rapla maakonnas 17.03.2021 paiku, olles õnnetult pääsenud rõdu katvast võrgust välja. 

AEGLUUBI-MEISTER PESALEIDJA SOTSIAALSE SIDUSUSE MINISTER HELMEN OTSIB PEHME PUUDUTUSEGA INIMEST!

23.02.2021 Pesaleidja Rapla hoiukodusse saabunud Helmen hakkab uut kodu otsima alates 09.03.2021. Seniks on võimalik temaga tutvuda tema lugu lugedes ja hoiukoduga ühendust võttes.

Helmeni lugu ei erine paljude teiste kodutute loomade lugudest.Üks tuttav hakkas muretsema kassikese pärast, kes nüüd suurte külmade ajal tema maja juures käima hakkas, puges tühja koerakuuti magama ja süüa ootas. Kuna kassike oli ümmargune, arvas naine, et kiisu on tiine ja hakkas ruttu abi otsima.
 
Rapla valla abiga sai kassike hoiukodusse, kust ta juba paari päeva pärast võiks astuda puurist välja ja uude heasse koju kolida. Kiisu on käinud nüüdseks arsti juures, ta on steriliseeritud ja saanud kiibi, samuti ussirohu.
Õnneks jõudsime arstile õigel ajal, sest kiisu ei olnud küll tiine, kuid tal oli emakapõletik, mis ta kõhu ümmarguseks tegi ja haigus oleks võinud väga kurvalt lõppeda. Helmen on arstide hinnangul noor kiisu, kuna hambakivi ei olnud veel kimbutama jõudnud.
 
Kiisuke ise on väga tagasihoidlik, ta lausa väriseb, kui hoiuinimene puuri pea pistab ja teda paitada tahab. Ometi talub ta ilusti, kui teda õrnalt puudutada. Ta ei ürita hammustada ega küünistada, tema loomuses ei ole kurjust. Nii armas oleks, kui head inimesed märkaksid seda pingviini meenutavat tagasihoidlikku kiisut ja annaksid talle uue võimaluse nautida kodusoojust. Et ta ei peaks enam värisema hirmust, kui inimene talle läheneb.
 
Helmenist, uhke ametinimega sotsiaalse sidususe ministrist, saab kindlasti armas nurruv karvakera, kui talle pühendada aega ja hoolimist.
 
Anna oma huvist teada meie loomasoovija küsimustiku kaudu.