Hendrik

Hendrik
Nimi:Hendrik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HIRMUNUD HENDRIK OTSIB OMA INIMEST!
Hendrik jõudis Pesaleidjasse Loksa kolooniast selle aasta 7. jaanuaril. Noormees on arvatavasti sündinud aastal 2019 ehk umbes 3 aastat vana. Karvkate on poisil hall ja triibuline, siit sealt leidub ka valget.
Kuna koloonias oli kasse palju ja inimesi vähe, ei oska ta veel inimestega hakkama saada. Kassitoas pigem pelgab ja peitub oma kindlas nurgakeses. Aga kui kiisu koguaeg peidus on, siis ta kahjuks inimestele silma ei jäägi.
Kuigi ta seda väga välja ei näita, soovib Hendrik üle kõige kolida kellegi juurde, kelle juures ei peaks ta ennast enam peitma. Südamest soovib veel, et see oleks keegi, kes annaks talle nii palju aega kui tal vaja on ja oleks väga kannatlik. Tihtipeale ei hakkagi kiisud kohe sülekassideks ja see on okei, mõni vajabki rohkem aega ja sellega veel rohkem armastust ja hellust.
Hendrikul on tehtud kõik vajalikud protseduurid koju kolimiseks. Ehk poiss on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja on saanud vajalikud välisparasiiditõrjed. Kõigele lisaks omab ta veel oma enda isiklikku lemmiklooma passi.
Kui Sa tunned, et sooviksid just hirmunud Hendrikule kodusoojust pakkuda, siis täida tema kohta ankeet vajutades nuppu "soovin seda loomakest" ja tule temaga kassituppa tuttavaks saama.