Henri

Henri
Nimi:Henri
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Armas Henri (ehk Punn) leidi päris oma toreda pere! :)
Aprill 2019

UUDISHIMULIK HENRI OTSIB SAMASUGUST SÕPRA!

Henri on üks huvitav kassike, kes kassituppa astudes koheselt ilmselt silma ei hakka, sest saja kassi juures kipub ta jääma pigem tagaplaani kassiks. Samas kui natukene ringi uudistada, siis võib märgata ühel hetkel riiulite peal turnimas ühte valge-triibulise kirjut kassi. Henri ongi see sama kass, kes uudishimulikult eemalt inimest jälgib, kuid samas päris täiesti ei taha siiski veel seda kahejalgelist usaldada. 
Henri on tegelikult otsinud oma kodu juba alates 04.05.2017, kui ta kolis Paljassaare varjupaika. Paljassaare varjupaigas harrastas ta elada koos oma semu Taaviga koos varjupaiga lae all, sest kõrgustest on ju ikka alati toredam inimesi jälgida. Kuid see on ka põhjus, miks ilmselt Henri ei jäänud seal varjupaigas kellelegi silma ning Pesaleidja kassituppa tee leidis. 
Kuna nüüd ei ole Henril väga võimalust lae all inimesi jälgida, siis on tal nüüd tänu sellele suurem võimalus jääda inimestele silma. Kahjuks aga selle ajaga, mil ta on kassitoas olnud, ei ole jäänud Henri veel kellelegi silma. Seega loodame, et läbi internetimaailma avastab keegi selle vahva loomakese ning soovib talle kodu pakkuda. 

Kui just sina soovid pakkuda Henrile kodu, siis vajuta "soovin seda loomakest" nupule ning täida ära meie loomasoovija ankeet ning tule Henrile külla. 
Henriga kolib kaasa ka kinkekott Purina poolt.