Hilton

Hilton
Nimi:Hilton
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HILTON  - UUDISHIMULIK KASSIPOISS ON TÄIESTI KODUVALMIS!

Hiltoni teekond tõi ta Pesaleidjasse 01.05.2021, arvatavasti on kassipoiss sündinud 2019. aastal ja teda ootab veel pikk elu ees. Hilton on väga pehme mustvalge kasuka ning sügavroheliste silmadega. Iseloomult on ta väga uudishimulik ja äärmiselt intelligentne, veidi tagasihoidlikumapoolse olekuga aga näitab inimese vastu välja suurt uudishimu. Ta on alati üks esimesi, kes uksel külastajaid tervitab aga tänu oma tagasihoidlikule iseloomule ja must-valgele kasukale ei kipu ta väga silma jääma. Nimelt on kassitoas alati teisi elavamaid hingi, kes kogu tähelepanu kiirelt röövida oskavad. Siiski sooviks ka Hilton näidata, mida ta juba Pesaleidjas oleku ajal on õppninud - julgelt tuleb ta inimest nuusutama ja ootab, et maiust näpu vahelt võtta saaks. Samuti laseb ta juba maiuse limpsimise ajal (ja ka ilma maiuseta aeg-ajalt) kogu enda keret mõnusasti sasida. Oleme kindlad, et armastava ja kannatliku meelega kodus saaks temast imeline ja südamlik sõber kogu eluks! 

Hilton saab IMELISELT läbi teiste kassitoa kiisudega, eriti hästi tundub ta klappivat just teiste tagasihoidlike isaste kassidega, kellega koos nii tore ja sõbralik poistele iseloomulik müramis- ja maadlemismäng ette võetakse. Kindlasti sobiks ta koju, kus mõni selline tore sõbrake on ees ootamas, kellega koos mängida ja kellega saaks koos kojutuleku- ja üksioleku stressi maandada!

See armas kassipoiss on  eeskujulikult vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on ka uhke kasside passi omanik.
 Kui sooviksid pakkuda Hiltonile armastavat ja hoolivat kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".