Hissu

Hissu
Nimi:Hissu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Hissu leidis päris oma kodu!
Aprill 2020

 

Hissu üks vanematest on orav. Võime seda kindlusega väita, sest nii majesteetlikult kohevale sabale teist seletust ei ole.

Eelmisel suvel ilmale tulnud nooruk Hissu kolis hoiukodusse mõned kuud tagasi sisina ja käpalöökide saatel. Ei mõistnud ta üldse, mida inimesed temast tahavad või kuidas uues kohas ellu jääda. Tõenäoliselt ei oleks me tema kaitsemullist pikka aega läbi murdnud, kui meil poleks abikäsi (õigemini käppasid) andnud hoiukodu kohalik kiisupere. Voodis laisklemist, kaisus magamist, paikäe hõõrumist ja muidu mõnusat olemist demonstreerisid mitmed vurrulised sõbrad ning väike õpilane kohanes kiiresti. Selgus, et küünte ja kihvade taga on pisike pehme helluseotsija. Sülle võtta Hissut veel ei saa ja pigem soovib ta ise valida, mis tingimustes inimestega hellutseda, kuid mitte miski muu ei valmista talle rohkem rõõmu kui teise kiisuga voodis inimese peal magamine ja teineteise pesemine. Hissu vajab õnnelikuks eluks vurrulisi sõpru, kellega koos mürada ja magada ja pesta ja patsikumme taga ajada ja kõike teha, mida väikese oravkassi süda ihkab.
 
Seetõttu soovimegi, et Hissu uues kodus ootaks ees vähemalt üks kass, kes tema helluse ja mänguhoogudega lepiks. Ta oleks suurepärane kaaskaslane nii rahulikumale põõnajale kui ka müravale energiapommile. Seda näeme juba enda kodus.