Honey

Honey
Nimi:Honey
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HONEY LEIDIS OMA KODU 17.12.2020

Honey’l on kaunis punase-valgega kasukas, ta sündis selle aasta aprillikuus ja on praeguseks saanud umbes 7- kuuseks tubliks kassipoisiks.

Honey kolis Pesaleidjasse alles hiljuti 17. novembril, tal oli varem oma perekond olemas, kuid ta muutus peres üleliigseks ning oli seega sunnitud lahkuma. Nüüd ongi Honey taas koduotsinguil. Honey on muidu sõbralik ja soovib pai saada, kuid inimese läheduses hakkab ta kartma ning sellest tulenevalt ka susisema, mõnikord aga suudab ta usaldada ning laseb ennast silitada.

Kui Honey leiab endale hooliva ja hella uue pesapaiga, läheb tal alguses kindlasti harjumiseks aega. Samas julgeb Honey ka juba praegu oma kõige armsamaid külgi aegajalt näidata ja seega saaks temast uues peres kindlasti imetore kaaslane ja mängusõber, vaja on vaid pisut kannatust ja õrnust. Uude koju võtab Honey endaga kaasa ka Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda seal sisseelamisega. Honey on praeguseks saanud Pesaleidjas parasiidivastase tõrje ja on kiibitud.

Kui kallis Honey jäi Sulle silma, siis kliki alloleval nupul „Soovin seda loomakest“, täida küsimustik ning loe läbi kassivõtmise tingimused. Seejärel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ise ühendust ning juba peatselt on võimalik Honeyga kohtuda ning ta päris oma koju viia!