Hope

Hope
Nimi:Hope
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

10.06.2022 Kuusalu vallast leitud vigastatud kass, kes sai meie vabatahtliku poolt nimetatud Hope'ks, sest lootus on see, mida hetkel see kiisuke vajab.

Kiisule andsid esimese lootusekiire kohalikud koolitüdrukud. Nad said haiget kassi märgates üle tavalisest teismelise häbelikkusest ning helistasid klassiõe emale, kellega olid mõned aastad tagasi vaid paar korda rääkinud kuna teadsid, et neil on kodus palju loomi. Nii sai Kuusalu keskusest kaugel elava täiskasvanu juhendamisel tehtud kassist pildid ja pandud kohalikku Facebooki gruppi kuulutus üles, kus kohalikke täiskasvanuid päästeoperatsiooniga liituma kutsuti.

Teate märkajate hulgas oli õnneks ka Pesaleidja vabatahtlik, kes hakkas kõigi (üllatavalt paljude) abipakkujate tegevust koordineerima. Kuulutuse all toimus igapäevaselt aktiivne infovahetus - kes kus kassikest näinud oli, kellel on võimalik transpordipuuri või rahalist toetust pakkuda, kes saaks kassi õnnestunud püügi korral kohe kliinikusse viia ja kelle õuel loom söömas käib, et sinna püügipuur paigaldada. Ka vallavalitsus ulatas kohe oma abikäe.

Nädal aega hiljem sai algselt kahe noore tüdruku alustatud lootusekiirest juba suurem valgus, kui Hope lõpuks ometi edukalt kinni püüti ja kliinikusse toimetati. Antaks selliseid hoolivaid lapsi ja täiskasvanuid igale hättasattunud loomale!

Tänaseks on kiisu kliinikus arside hoole all. Hetkel me ei tea midagi täpsemalt, kui et kassil on rinnal haav, üks silm vigastatud, selg karvutu ning kõrvadest tuleb mäda. Kiisu kogub natukene kliinikus jõudu, et teda saaks narkoosis korralikult üle vaadata ja siis saame juba täpsema info tema seisundi kohta. Õnneks on tal isu vähemalt väga hea ja usume, et juba varsti saab ta korralikult narkoosis üle vaadatud.

Tegu on valla väljakutsega. Kui keegi tunneb oma kadunud kassi ära, siis palun võtke meiega ühendust. 

Info ja pildid on jooksvalt täiendamisel (vabandame, et hetkel pole kiisust just kõige kenamad pildid).

Seniks aga KÕIK pöidlad pihku, et Hope saaks terveks!