Hoshi

Hoshi
Nimi:Hoshi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU HOSHI TAHAB KOJU! 

Hoshi on 3-aastane väga sõbralik ja vahva kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse 2021. aasta juunis Cats Help MTÜ-st. Tegemist on rahuliku kassikesega, kes lepib kassitoas elamisega, kuid südames igatseb nii väga pääseda päris oma koju. Kassitoas tunneb mustvalge Hoshi ära talle iseloomulike teravate kõrvade järgi ja tal on ka valged varbasoojendajad jalas, mis tavaliselt paistavad mõnest pesa-avausest välja. Hoshi pole lihtsalt mingi tavaline must kass valge maniskiga.  

Hoshi armastab paisid, kuid usalduse võitmiseks tuleb kõigepealt lasta tal vaikselt paikätt nuusutada. Kui inimesega tutvus tehtud, siis laseb ta pikalt pead kõhvitseda ja kraed sügada. Mmm…, väga mõnus kassi ajaviide. Tema rütmis ja tingimustel: nii saab Hoshiga sõprust sobitada. Üks asi meeldib kassipoisile veel: maiustamine! Pasteediga! Palume serveerida sõrmeotsast, sest siis edeneb Hoshi kodukiisustamise protsess kiirelt ja jõudsalt. 

Hoshi-poiss on üks suur pikutaja: olgu siis üksi pappkasti kunnina või mestis koos mõne teise kiisuga. Tõsist kontrollimist vajab veel see, kas temas on üldse peidus hiirepüüdja või mitte. Sest ega need polüestrist hiired seal kodus vajavad ju kantseldamist! Tule kindlasti Hoshile Pesaleidja kassituppa külla! Hoshi ootab sind!