Hugo

Hugo
Nimi:Hugo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Hugo on armas triibuline kassipoiss kellel on vanust umbes mõned aastad. Hugo ja mitmed tema õed-vennad toodi Kundast, neile täiesti ootamatult, Pesaleidja kassituppa 2018.aasta märtsis. Viimased peaaegu kaks aastat on Hugo kassitoas ootanud ning lootnud, et ehk leiab temagi endale päris oma kodu. Kassituba ju külastab siiski päris palju külalisi. Seda enam, et Hugo teised õed-vennad on leidnud juba oma päriskodu.

Esialgu võib Hugo võõraste suhtes olla ehk veidi umbusklik ja tagasihoidlik, kuid üldse mitte kuri. Hugo vajab kõigest seda meie oma tulevase pere kõige väärtuslikumat asja- aega. Loovutades piisavalt oma ajast, on ta ühel ilusal päeval oma peremehe vastu väga hell ja sõbralik ning ilmselt üldse enam mitte nii tagasihoidlik.

Kui soovid Hugole kodu pakkuda, siis siin samas nupule "Soovin seda loomakest" tutvu loomade adopteerimise tingimustega, täida seejärel loomasoovija küsimustik. Peale ankeedi ära saatmist, võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Hugo on täitsa sinu tulekuks valmis - tehtud on kõik vajalikud protseduurid ehk parasiiditõrjed, kastreerimine ja vaktsiinid.

Lisaks sellele saab Hugo uus pere kaasa kinkekoti ProPlani poolt!