Hundu

Hundu
Nimi:Hundu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD
See absoluutselt imeline pisike kassipoiss on Hundu. Hundu emme Ruth tuli meie juurde selle aasta mais Viljandi varjupaigast tiinena, kahjuks Ruthile hoiukodu ei leitud ja nii ta poegis meil karantiinis puuris. Ruthi poeg Hundu on nüüdseks juba kolme kuune ja on terve oma elu puuris elanud, kuna paratamatult tulid erinevad haigused pesakondi kimbutama. Hundu on nüüdseks täiesti terve ja kolis täna hoiukoju, kust ta sooviks kiirelt oma päris koju saada!
Hundu on tõesti üks imetore kassilaps: talle meeldib väga mängida ja oh kuidas ta armastab inimese tähelepanu! paide peale läheb koheselt nurr lahti! Hundu sooviks väga kolida koju, kus ideaalis oleks ka teine kiisuke olemas, kellega mängida ja mürada.
Tihtipeale ei taheta valida endale must-valget kassi, vaid soovitakse midagi eksootilisemat. Hundu on hetkel veel tõeline kassilaps, kes saab perekonnaga koos suureks poisiks kasvada ning meie leiame, et Hundu läikiv must-valge kasukas on absoluutselt imeline ning imeilus musta ja valge omavaheline värvidemäng tema kasukal teeb ta nii eriliseks ja omanäoliseks poisiks. Lihtsalt võtke see hetk, et teda vaadata.
Hundul on sulle, kallis lugeja, üks suur-suur palve. Palun jaga seda kuulutust, et Hundu rohkemate inimesteni jõuaks, sest ta ei jõua oma perekonda kolimist ära oodata!