Ingel

Ingel
Nimi:Ingel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

INGEL- ÜKS ÄGE VIGURIVÄNT JA KRINGEL!

Armas kassineiu Ingel kolis Pesaleidjasse Narva Neli Käppa MTÜ kaudu selle aasta aprillis. Ingel leiti kiibistatuna, kuid kahjuks kiip oli registreerimata. Samuti oli kiisu koheselt väga sõbralik, mistõttu arvame, et tegu on kindlasti kellegi kodukassiga. Kahjuks talle kui endisele kodukassile mõjus Pesaleidja vabapidamistuba väga stressirohkelt. Kui Ingel Pesaleidjasse saabus, sai teda ilusti sülle võtta- ta nautis kaisutamist ja paisid, kuid kassitoas muutus ta inimese lähenemisel susisejaks ja võis ka käpaga vehkida.
Nüüd on kiisu mõnda aega hoiukodus ja toimunud on suured muudatused. Ta on muutunud taas usaldavaks, paimaiaks ja inimese lähedust armastavaks. Esimestel päevadel tekkisid tal väikesed konfliktid hoiukodu teiste asukatega, kuna Ingel tundis end samuti täieõigusliku pereliikmena ja soovis kohe parimaid pesasid ning talle sobival ajal hellitusi. Paraku vanemad olijad sellega nõus polnud nind ette tuli mõtlematut ütlemist ja ka kergeid käpalööke. Ingel on veel veidi ettevaatlik ja kätt tema silitamiseks tuleb aeglaselt sirutada- et kass jõuaks olukorraga harjuda ja algul sõrmed üle nuusutada. See kiisu on olnud kindlalt kodukass ja nii kurb, et ta üldse tänavale sattus. Ta viskas juba teisel päeval müraki selili ja laskis oma kõhtu õrnalt sügada- no ja need tema esikäpad,mis õhku sõtkuvad nurrumise saatel- need on lihtsalt nii nunnult naljakad...Tihti nühib ta end vastu jalgu ja puksib inimeselt peaga paisid välja, kui temaga piisavalt ei tegeleta.
Ingel on mänguhimuline ja ajab huviga nööri otsas olevaid sulgi taga. Ta mängiks meelsasti ka teiste kassidega.
Tal on lumivalge siidine kasukas, mis ootab paisid! Inglil pole ühtegi hammast, mille tõttu on ta vanust raske määrata, kuid usume, et eks ta selline keskealine kui mitte seenior ole.
Kui oled oma isiklikust Inglist huvitatud, siis tutvu palun meie loomavõtja tingimustega ja vajuta seejärel nupule "soovin seda loomakest".