Ingel

Ingel
Nimi:Ingel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUS KÜLL ON VÕRRATU INGLI UUS JA ÄGE PEREKOND?!  

 

Kass Ingel kolis Pesaleidjasse Narva Neli Käppa MTÜ kaudu 2021. aasta aprillis. Ta on eeldatavalt sündinud 2013. aasta augustis. Ingel leiti Narvast kiibistatuna, kuid kahjuks kiip oli registreerimata. Samuti oli kiisu kohe väga sõbralik, mistõttu arvame, et tegu oli kindlasti kellegi kodukassiga. Kahjuks talle kui endisele kodukassile mõjus Pesaleidja vabapidamistuba väga stressirohkelt ja talle leiti seetõttu hoiukodu.  

 

Ingel vajab stressivaba kodu, kus esialgu teisi kasse pole, kuna eelmises hoiukodus ehmatas ta oma agressiivse mängustiiliga kõik hoiulised ja oma kassid ära. Praeguses hoiukodus on Ingel üksinda ning naudib täiel rinnal, et kogu korter on tema päralt. Hoiukodu perenaine hüüab teda Inksuks.

 

Ingel on inimesega heatahtlik ja vajab tihti lähedust. Ta on väga suure omanditundega, st diivanil liibub inimese vastu ja nurrub kõht püsti. Kui tema jaoks paitamine liiga pikaks muutub, siis ta võib äkiliselt reageerida - muretseda ei tasu, sest tal pole hambaid. Kindlasti tahab ka öösel voodi hõivata. Kui ta end mugavalt tunneb, siis sõtkub meelsasti tekke ja pleede ning nühib end inimese näo vastu. Mängib hea meelega, tormab mööda korterit ringi ja vallutab kõrgusi. Ingel on küll juba seenior - täielik daam - kuid tema vanust on märgata vaid tema vahvate igemete ning elutarkuse järgi (teda sa juba naljalt ninapidi ei tõmba), sest oma olekult on ta tohutult nooruslik ja meeletult ilusa karvaga.

 

Uues hoiukodus on Inglil pingeid vähem ja seeläbi on tema tervis paremaks muutunud. Esialgu tuleb jätkata gastro toiduga ja selle annab hoiukodu uuele perele kaasa. Täpsemat infot tema tervise kohta saab hoiukodult.  

 

Ole valmis, et see kiisuke oma armsusega su südame kohe endale võidab!

 

Kui leiad, et Ingel puges Sulle südamesse, siis vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest" ja täida loomasoovija küsimustik!