Ingver

Ingver
Nimi:Ingver
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KULLAKARVA INGVER UNISTUSTE KAISUPAIKA OTSIMAS

 

Ingver saabus Pesaleidjasse Lääne-Harju vallast Altkülast 25.ndal mail 2023. Armas oranzi kasukaga kassipoiss on sündinud 2021.aasta mai algusjärgus ning nüüd ootab poisike suures kassitoas mitmekümne teise koduotsija seas seda oma unistuste pesapaika.

 

Ingver on veel veidi arg ning talle tuleb kindlasti kohanemiseks küllaltki aega anda. Sellegipoolest ei pelga Ingver pesakastist välja tulla kui söögipoolisega ligineda.

 

Kuigi Ingver on veel veidi arg, siis näeb teda vahel ka aknalaual päikest püüdmas, küll aga võimalikult toanurgas ja üksinda. Ingver oleks äärmiselt tänulik kui uues kodus leiduks samuti kohake klaasi taga kus päevitada. Lisaks on Ingveripoiss vaikselt paikooli uksevahele jalga tõstmas ning vaikselt-vaikselt saab kassikesele paigi teha.

 

Et kassitoa uustulija Ingver saaks rahumeeli kodusemas keskkonnas ringi luusida ja kasvõi terve päeva aknalaual veeta, loodab ta südamest, et veel enne suvepäikese varjumist koju saaks.

 

Ingver on vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrje ning on ootamas veel oma korda, et saada kastreeritud ja kiibistatud.

 

Kui Ingver tundub nagu Sinu tulevane kiisumiisu, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Sinuga peagi ühendust.