Irmi

Irmi
Nimi:Irmi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL JUUNI 2019

Mamma Miia kuuikute sekka sattus üksainus tüdruk, seepärast ütleb hoiukodu Irmi kohta sageli ka Printsess. Tegelikult oma loomult on Irmi pigem selline Pipi-moodi hakkaja tüdruk või siis lihtsalt väga moodsa aja printsess, kes ei lase endale kõike ette-taha ära teha, vaid tegutseb ise. Just Irmi oli see, kes vendadest enne õppis ronima üle pesakonnale esimeseks koduks olnud pappkasti serva. Ja kui Irmil juba tee selge oli, siis ronis ta vabadusse ikka ja jälle, laskmata ennast segada isegi sellest, et pererahvas kasti serva tubli 10 cm kõrgemale tõstis. Printsess Irmi on lihtsalt nii osav!

Irmi sündis 27. märtsil. Ta on seni oma elu elanud turvaliselt ja mõnusalt, niisiis klapib kassitüdruk kenasti teiste kiisudega ja pole tal ka mingeid muid traumasid selja taga. Ta tahab toredat ja hoolivat kodu, kus ta võiks täieõigusliku pereliikmena elada. Ja alati võib võtta Irmile samast kuuikute pesakonnast uude koju seltsilise kaasa – vennad Armi ja Mustukene on samuti saadaval.

Irmi on valmis koju minema alates juuni algusest. Selleks ajaks on printsessil kiip ja pass ning seejärel on ta valmis juba oma neljal käpal vallutama uusi sihte.

Kirjuta Irmile ja tule teda vaatama!