Iti

Iti
Nimi:Iti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ITI OTSIB SÕPRA

Iti oli tubli kassiemme, kes sattus meie juurde koos oma pisikeste põnnidega. Vapralt hoolitses, kaitses ja õpetas ta oma pojukesi, kes leidsid riburadapidi oma kodud. Nüüd võiks olla Iti kord! Nii piilubki ta oma imeägedate roheliste silmadega igat kassituppa sisenejat.
 
Iti on üks erilise välimusega kass, saja kassi hulgast leiab silm tema kireva kasuka hetkega üles. Tunnistame, et ta on täna veel tagasihoidlik ja veidi kartlik. Uudishimulikult nuusutab ta inimese kätt ja võtab sealt vastu head-paremat, ent silituseks välja sirutuv inimkäsi on natuke hirmus. Seetõttu vajab ta uues kodus piisavalt aega harjumiseks ja usalduse kasvatamiseks. Itiga saab tutvust teha sulepulgaga mängides, mille tagaajamist ta salaja naudib.
 
Iti teab, et kodu on imeline koht. Koht, mis teeb õnnelikuks ning kus sind ümbritsevad armastavad pereliikmed. Ta loodab väga leida endale sellise paiga ning hea ja hella inimese, kes teda mõistab ja tema eest hoolitseb. Itist saaks oma kodus ajapikku kindlasti hea sõber ja kaaslane. See armas stressileevendaja, kes Sind alati koju ootab.
 
Kui tahaksid Itile kodu pakkuda, kliki nupule "soovin seda loomakest", siis täida ära Pesaleidja küsimustik ja tule teda kassituppa vaatama. Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb temaga kaasa Pro Plani kinkekott.

Iti jõudis meie juurde 2017. a septembris Jõelähtme vallast ning meie hinnangul on ta sündinud u 2014. aastal.