JACKU

JACKU
Nimi:JACKU
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA NOORMEES JACKU TAHAKS VÄGA MÄNGELDA PÄRIS OMA KODUS!

Jacku on nooruke kassipoiss, kes saabus Pesaleidja hoole alla 17.10.2021 Viljandist. Ta on vahva mänguline noormees, kellele meeldib mängida nii inimeste kui kassidega. Samas oskab ta enda meelt lahutada ka üksi toredaid mänge leides.

Kiisunoormees on veel veidi arglik - ta otsib küll inimese seltsi, aga kui teha järsemaid liigutusi või liikuda ringi, siis läheb pigem peitu. Paisid pelgab Jacku veel saada, kuid õhtuti voodisse inimese jalgade peale peesitama meeldib talle ronida küll. Päris oma kodus päris oma inimese seltsis saaks küllap Jackulegi kiirelt selgeks, kui mõnus on üks pikk pai :) 

Jacku on ka väga nutikas, õppis isegi lükandukse avamise ära. Lisaks meeldib talle jutustada - käib muudkui ringi ja vaikselt jutustab. Kassipoiss on agar kraapimispuu kasutaja ning samuti oskab ilusti liivakastis käia.

Jacku sünnipäevaks on märgitud 20.02.2021. Ta on kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje ning ootab Viimsis hoiukodus külalisi!

Kui tunned, et just Jacku võiks olla sinu tore seltsiline, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Jackule külla!