Jax

Jax
Nimi:Jax
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME KASUKAGA RAHULIK JAX OOTAB NII PIKALT KODU!

Jax jõudis kassituppa 21.01.19 GREYDOGS VARJUPAIGAST. Nüüdseks on ta kolinud suurde kassituppa ning muutnud seal rahulikuks härrasmeheks. Nüüd istub ta rahulikult pehmete patjade peal ja vaatab, mis tema ümber toimub. Väga tähtsa pilguga, loomulikult! Sest Jax on meie tõeline koheva kasukaga kuningas!
Jax on uudishimulik ja suhtub inimestesse väga rahulikult. Ta ei tuli küll ise pai küsima, sest ta on ju kuningas! Inimene peab ise lähemale tulema! Aga kui juba keegi lähedal on, siis ei jookse Jax minema ega peida end ära. Lihtsalt jääb sind oma suurte roheliste silmadega uurima. Vahest saab talle väga lihtsalt pai teha, Jax ei susise ega kakle. Mõnikord, kui kuningal on vastav tuju, siis võib ka mängida inimesega.
Jax on erakordselt koheva kasukaga härra, kelle silmad reedavad mineviku haavad ja kurbused. Jaxi silmades säraks kindlasti rõõm, kui keegi temaga tegeleks ja talle aega annaks. Ja ta ootab juba nii pikalt! Palun anna Jaxile võimalus, sest ta on kindlasti selle ära teeninud!
Jaxi sünnikuupäev võiks jääda kuskil 2016. aasta juulisse.
Kui see vahva kassipoiss teile huvi pakub, siis tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Selleks klikkige nupule "soovin seda loomakest", täitke ankeet ja Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust.