Jax

Jax
Nimi:Jax
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Jax jõudis kassituppa 21.01.19 ning on sellest ajast alates mossitanud kurjalt ning vahetevahel ka uudishimulikult oma riiulis. 

Riiul asub Pesaleidja kassitoas poiste toas, ning kõige kõrgemal loomulikult! Seal passib ta päevad läbi vabatahtlike päid ja teiste kiisude sabasid. Jax on uudishimulik aga siiski totaalselt inimvõõras. Inimene tundub tema jaoks kui tulnukas, keda peab kaugelt piiluma ja kelle üle teistega salaja arutlema. Jaxile meeldib magada, süüa ja vahetevahel salaja ka mängida. Me pole küll kindlad, aga arvame, et öösiti teeb Jax salaja uurimustööd inimeste kohta, kõige selle põhjal mida ta päevad läbi jälgib. 

Jax on erakordselt koheva kasukaga teadlase härra, kelle silmad reedavad mineviku haavad ja kurbused. Jaxi silmades säraks kindlasti rõõm, kui keegi temaga tegeleks ja talle aega annaks. Jax muutuks kodukeskkonnas kindlasti sõbralikuks kiisuks, esialgu läheks selleks aga lihtsalt pisut aega. Jax loodab väga, et keegi soovib temaga koos arutleda selle üle, kuivõrd imelikud on ikka need inimesed ja kuivõrd imelik on neid armastama hakata!

Kui see vahva kassipoiss teile huvi pakub, siis tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Jax on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja kiibistatud. Koos temaga tuleb uude koju ka Pro Plani kinkepakk.