Jenny Lee

Jenny Lee
Nimi:Jenny Lee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JENNY LEE – NOOR KASSIKE, KES OOTAB OMA VÕIMALUST! 

Praeguseks umbes paariaastane Jenny Lee sündis arvatavalt tänaval - Riiska linnaosas, Tõrvas.
Ja kardetavasti kuni hoiukodusse jõudmiseni oli ta elu vaid üks suur õudusunenägu: palju pesakondi, kes hukkusid. Ise end võimetu aitama, sest kõht tühi, võimetu laste eest hoolitsema, sest ... piima pole... Ja tulevik tundus tume. Sünkmust lausa ...

Eelmise aasta septembris õnnestus lõpuks ometi taaskord beebiootel Jenny Lee kinni püüda ja hoiukodus sündisid 4 pisikest kiisubeebit!

Oma päriskodud on ta leidnud neist kolmele – Eliizile, Eliffile ja Siimule, aga Sulo ootab veel seda "õiget". Emme valvsa pilgu all!
Ja Jenny Lee on olnud suurepärane ema oma lastele – hellitab neid, valvab nende üle, mängib veel ta "kaitsva tiiva all" oleva põnniga ning seda kõike teeb ta suurima hoolega – justkui enda vabanduseks, justkui kahjutundest ja südamevalust oma hukkunud pojudele öeldes, et: "Ma ju nii väga püüdsin teiega ka!" Ja kui mõni õnnetu emmeta kassititt ta lähedusse satub, siis ka see saab "pestud-kasitud, mängitud, lohutatud"

Oma kurva mineviku tõttu on Jenny Lee jaoks inimeste usaldamine raske.
Ta pelgab uusi olukordi, inimesi ja kohti. Tema olekust on näha, et ta on valmis üritama, ta on valmis edasi liikuma ja ehk ühel päeval ka inimest täielikult usaldama, aga selleks läheb vaja aega, kannatust ja ... võimalust!

 

Palun kirjuta meile: info@pesaleidja.ee kui Sul on lisaküsimusi või soovid talle (hoiu)kodu pakkuda! (Jaa – ka hoiukodu! Kuna pärisperesid ei leia ju alati esimese hooga, oleme heal meelel Jenny Lee ka hooliva hoiuinimese juurde saatma. Ja preilil oleks vaja kindlust oma ellu! Algatuseks kasvõi suuremat tähelepanu, rohkemaid paisid ja vähemaid karvaseid kaaslasi.)