Jõmmu

Jõmmu
Nimi:Jõmmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS ALATES 22.09.2018
Kes on Jõmmu? 
Ühelt poolt on Jõmmu justkui iga teine sõbralik kiisu, kuid teisalt on ta täiesti imeline ja eriline. Selleks, et Jõmmu erilisust märgata, pead Sa ta vaid üles leidma ja teda silitama hakkama. Seejärel avab ta ennast ja ohh milline imeline hurmur, milline võimas nurrumootor ja need sõtkuvad käpakesed!

Jõmmu on oma nime vääriline justnimelt oma uhke kasvu tõttu, lihtsalt niii palju, mida armastada ja kaissu võtta! Ja veel nii leebe, võimsa nurrumootori ja massaažirežiimiga!

Sündinud on ta umbes 2016. aasta Suve lõpus. Me ei tea küll, mis elu Jõmmu enne elas, kuid ilmselt oli tal kunagi kodu ja pere. Paraku aga sattus see poiss Jõelähtmele eksima ja nii ta lõpuks meie juurde jõudiski. Tänavaelu on Jõmmu teinud ettevaatlikuks. Ta pelgab ning vaatab alati veidi kurva ja kahtlutava pilguga inimest, kuid kui teda tasakesi silitama hakata, siis aktiveerub Jõmmu nurrumootor ja käpakeste sõtkumisrežiim hakkab tööle. Kuidas siis alles nurruks ja kurruks ja poeks! Jõmmu on ideaalne kiisu kellelegi, kellele meeldib üks pontsakas nurruv kerakene, keda kaissu võtta ja üksteise seltkonda rahulikult nautida. Kuigi nime ja välimuse põhjal võib valearvamus tekkida, siis iseloomult on ta väga-väga leebe!

Kui Sulle tundub, et Jõmmu võib olla just see Sinu üks ja ainus, siis täida talle ankeet ja tule talle kassituppa külla! 

Kui Jõmmu meie jõudis, jäi ta veidi aega hiljem väga haigeks, kuna tänaval elades oli tal pikalt olnud kõrvalest, mis tekitas lõpuks tugeva kõrvapõletiku. Kuid meie kõigi suure teohtahte, imeliste arstide ja heade annetajate abiga, saime Jõmmu terveks ravitud!

ÕNNETU JÕMMU VAJAB SINU ABI, ET KÕRVAVALUST LAHTI SAADA!

Ühel päeval avastas Jõmmu vabatahtlik, et vaid paari päeva jooksul on Jõmmu vasak kõrv täitunud paksult mädaga. Arsti juures selgus, et Jõmmu olukord on veelgi hullem, kui pealtnäha tundus.

Parem kõrv, mis välisel vaatlusel puhas, selle sügavustes oli mädakork. Vasakust kõrvast oli see eemaldunud ise, kuid paremast pidid arstid selle eemaldama. Jõmmu kõrvad olid mädakorkide all väga halvas seisus, olles nii paksult mäda täis, et arstidel ei õnnestunud kuulmekanaleid näha. Jõmmu pandi nädalaks tõsisele kõrvapuhatusele ja ravile, et näha kas olukord paraneb ja teada saada, mis Jõmmu kõrvades toimub.

Hommikul ja õhtul pidid tublid vabatahtlikud, Jõmmu kõrvad puhastusvahendit täis valama ja masseerima, seejärel ilusti ära kuivatama ja rohtu tilgutama. Jõmmu oli tubli ja kannatas selle kõik vapralt ära, ei teinud ta kordagi kellelegi liiga ega ei sõdinud vastu. Nädal hiljem arstid aga endiselt midagi ei näinud, kuna mäda oli hoolimata meie pingutustest endiselt palju. Teise nädala ravi ajal oli näha, et Jõmmu kõrvad eritavad juba ka ise mäda ning olukord ilmselt liigub paremuse poole.

Uues kontrollis oli hea uudis see, et kuulmekanalid olid lõpuks peaaegu puhtad, kuid paraku saime ka kurvad uudised. Jõmmu paremas kõrvas, peitis ennast polüüpjas moodustis, mis veritseb.

Jõmmu senisele ravile on kulunud juba pea 150 eurot ja eesootav visiit läheb umbes 100 euro kanti. Seejärel selgub, kas Jõmmu peab ette võtma kuluka operatsiooni või mis edasi.

Hoolimata oma hästi peidetud valust on Jõmmu olnud kogu kassitoas oleku aja, täiesti imeline kiisu. Ta armastab inimest meeletult. Ilmselt see põletik ja valu ongi olnud põhjuseks, miks Jõmmu uksele vastu ei jookse, kuid kui temani jõuda, siis sulatab südame ja annab niii palju armastust, et see on lihtsalt uskumatu!

Kui sina saad kasvõi paari euroga aidata Jõmmut, et ta pääseks valust, siis palun anna oma hindamatu väärtusega panus, endale sobivale kontole märksõnaga "Jõmmu" või helista meie annetustelefonile. Pisikesed summad teevad kokku ühe suure ja on teada, et koos suudame me "mägesid liigutada"! 

MTÜ kontole:
EE351700017003105966 Nordea Pank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE647700771001866844 LHV Pank

või helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0905 - kõne hind 5 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0950 - kõne hind 50 €

Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!