Joosep

Joosep
Nimi:Joosep
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS JOOSEP ON JUBA SUURE ARENGU LÄBI TEINUD, AITA TA RUTTU KOJU, ET TA ÕPIKS INIMESI TÄIELIKULT ARMASTAMA!

 

See imeilus punane poiss on 2016. aasta märtsis sündinud Joosep, kes kolis Pesaleidja 12.03.2020 Märjamaa vallast.

Imearmas Joosep on tänaseks elanud meie juures rohkem kui aasta. See aasta on olnud nii meile kui ka Joosepile üks paras teekond. Esialgu kui Jossu meie juurde saabus, oli tegemist inimpelgliku kassiga, kes inimest endale lähedale ei lubanud. Tänaseks on Joosep õppinud inimesi palju rohkem usaldama – ta küll kipub esialgu sisisema, kuid tegelikult lubab ta ennast juba ilusti paitada ka! Ta küll ei tule ise pai või tähelepanu küsima, kuid see, et ta laseb inimesel ennast silitada, on juba väga-väga suur areng. Joosep on inimeste usaldamisega algust teinud ning koduses keskkonnas muutub ta kindlasti palju-palju-palju julgemaks poisiks! Meie teame, et Joosep on imeline tegelane ja talle on vaja anda aega ja hulganisti armastust. Ja veelkord aega ja armastust. Küll ka Joosep suudab lõpuks oma raskest minevikust lahti öelda ja inimest usaldama õppida.

Joosep võib küll hetkel inimestest mitte just liiga palju arvata ja mõnikord pisut siseda, aga tegelikult tahab Joosep oma koju. No nii väga tahab! Joosepi kodu peaks poisile alguses kindlasti aega andma, kuid see on seda väärt. Esimene silmkontakt, esimene maiustusega meelitamine, esimene mängimine, esimene pai - need lihtsalt on nii imelised ja elumuutvad kogemused, mis väärivad kõike seda aega, mida teekond nendeni võtab. See tunne kui sa oled suutnud muuta metsiku ja inimpelgliku kassi lõpuks tegelaseks, kes ootab sind uksel kui koju tuleb, on kirjeldamatu!

Kui just sina soovid Joosepile teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Joosepi vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!