Julia

Julia
Nimi:Julia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Julia jõudis kassituppa 13.12.18 Narvast. Enne kassituba elas Julia ühes suures koloonias. Kuna kassidel on linnatänavatel siiski ohtlik elada, siis kolis kogu koloonia kassituppa. Tänaseks on enamus antud kolooniast pärit nurrumootoreid juba oma kodus, kuid Julia oootab endiselt.

Ilmselt on Julia on nii pikalt pidanud ootama, sest ta ei kuulu nende kasside hulka, kes inimestele uksele vastu jookseks. Kuna Julia ei ole kõige inimlembelisem kassike, siis jääb ta lihtsalt silma kui üks järjekorde pesas peidus olev triibik. See aga ei tähenda, et Julia peaks kandma maha kui täiesti lootusetut kassi. Oleme oma silmaga näinud, et esmapilgul kartlik ja natukene põgenev kassikene, kipub pikaajaliselt kindlate inimestega elades siiski leebuma. Julia ideaalses kodus on lisaks temale veel üks või kaks kassi. Lisaks sellele on eeliseks, kui kodus ei oleks väikesi lapsi, kes võiksid Juliat hirmutada.  

Juliale kodu pakkumiseks tuleks tutvuda meie loovutustingimustega ning täita ära loomasoovija küsimustik. Seda on võimalik teha vajutades nupule "soovin seda kassikest" 

ProPlani poolt on Julia tulevasele perele välja pandud ka pisikene kinkekott!