Julia

Julia
Nimi:Julia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Julia ootab elu toredate inimeste keskel!

Julia on kiisutüdruk, kes jõudis kassituppa 13.12.18 Narvast koos oma kolooniakaaslasega. Julia elas varasemalt Narvas ühes suures koloonias, kus üks vanahärra käis kassikesi toitmas. Kuna kassikestel on tänaval siiski ohtlik elada, siis andis vanahärra ühele teisele Narva MTÜle nõusoleku neid kassikestele uued kodud. Kahjuks on Narvas uute kodude leidmine raskendatud, seega võttis see sama MTÜ ühendust meiegi ning uuris, et äkki saame just meie aidata neile toredatele kassikestele varjualuse leida. Nii koliski see huvitav koloonia kassituppa ning jäi kodu ootama. Suur osa sealt samast kolooniast pärit kassikestest on juba leidnud oma päriskodu, kuid Julia oootab endiselt.

Kassitoas ei kipu Julia eriti teistele silma jääma, sest ta ei jookse kunagi kassitoas inimesele uksele vastu. Lisaks ei jookse ta meeleheitlikult inimesel järel ega roni ka talle ise üldse lähedale. Kuigi Julia ei saaks küll kõige julgema kassi tiitlit, siis kindlasti ühe kõige ilusama triibulise kasugaka kassi tiitlile võiks ta kandideerida. Kusjuures, kuigi Julia tundub esmapilgul kartlik ja natukene põgenev kassikene, siis pikaajaliselt ühe kindla inimese armastuse ja hoole alla leebub ta kindlasti suhteliselt kiirelt. 

Kuna Julia on elanud terve elu koos teiste kassidega, siis on kindlasti eelis, kui teda ootab ees juba mõni kass või saaks ta kolida ühte koju koos mõne teise kassitoa elanikuga. 

Juliale kodu pakkumiseks tuleks tutvuda meie loovutustingimustega ning täita ära loomasoovija küsimustik. Seda on võimalik teha vajutades nupule "soovin seda kassikest" 

ProPlani poolt on Julia tulevasele perele välja pandud ka pisikene kinkekott!